عمومی

مراجعه ۶۳ نفر با علائم مشکوک کرونا به بیمارستان‌های استان سمنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مراجعه ۶۳ نفر با علائم مشکوک کرونا به بیمارستان‌های استان سمنان - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به لوگوی نظامی آنلاین ستاد کورونا با کورونا بر اساس آمار بخش دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود اعلام کرد: در مدت 24 ساعت منتهی به ساعت 24 روز سه‌شنبه، 63 نفر در سراسر استان سمنان با علائم مشکوک به این ویروس به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مراجعه کردند که نسبت به روزهای گذشته کاهش نشان می‌دهد. .

تعداد مراجعین با علائم ویروس کرونا در نهایت به 70 نفر رسید و مسئولان هشدار می دهند که نباید به آن سهل انگاری کرد.

از این تعداد چهار آزمایش کرونا مثبت اعلام شده که نسبت به ابتدای هفته کمتر است اما متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک بیمار کرونا در استان سمنان جان خود را از دست داد که نشان می دهد این بیماری همچنان ادامه دارد. عوارض آن

در آن زمان یک نفر نیز در بیمارستان بستری شد. تعداد مبتلایان به این ویروس در استان سمنان طی 24 ساعت گذشته نسبت به هفته گذشته.

در حال حاضر چهار نفر در بخش آب تحت مراقبت ویژه هستند که از هفته گذشته تغییری نکرده است.

استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان‌های سمنان و شاهرود است، بنابراین آمار ابتلا به ویروس کرونا در این استان از آمار این دو دانشگاه تهیه شده است. همچنین واکسیناسیون روز چهارم و تکمیل روز اول بزرگترین درخواست مسئولان استان سمنان برای مقابله با ویروس کرونا به منظور حفظ فاصله و استفاده از ماسک است.

رنگ بندی جدید کورونی یشن می دهد در دیر کونت استان سمنان به آردان به سرکه و ارادان به استتو به سری و ارادان به سریکه به سے کے سہہ۔ اکنون شهرهای شاهرود، میامی، دامغان، گرمسار و مهدی شهر در وضعیت ویروس کرونا زرد قرار دارند و آب آبی است.

شهرستان های سمنان، گرمسار، میامی و مهدی شهر در حالت زرد قرار دارند اما این به معنای پایان یافتن ویروس کرونا نیست و سهل انگاری و سهل انگاری عادی مربوط به مراقبت های بهداشتی، ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و… نیست.

دکمه بازگشت به بالا