اقتصادی

سقوط ۸۲ درصدی صادرات گاز روسیه به اروپا

گولیه 82 قطعنی استرادی کاز روسیه به عروبا

صادرات گاز طبیعی روسیه به اروپا در سال گذشته بیش از 82 درصد کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری ایواره، ترسا ربرا، وزیر انرژی اسپانیا به یک شبکه اسپانیایی گفت: طی سال گذشته، جریان گاز از روسیه بیش از 82 درصد کاهش یافته است. در واقع، در ژانویه 2021، عرضه از روسیه حدود 40 درصد از مصرف گاز در اروپا را تشکیل می داد. در حال حاضر این میزان به 10 درصد رسیده است.

اوایل هفته گذشته، ریبرا اعلام کرد که خط لوله گاز طبیعی که از اسپانیا به فرانسه از طریق پیرنه می‌رود، 18 درصد ظرفیت خود را افزایش داده است و در صورت درخواست فرانسه، می‌توان بلافاصله از آن استفاده کرد. کانکتور عبوری از ایران با موفقیت تست فعالیت فنی اولیه را برای افزایش 18 درصدی ظرفیت نسبت به سطح فعلی انجام داده است و در صورت استفاده کامل از این ظرفیت در مسیر فرانسه می توان از این خط لوله استفاده کرد درصد از مصرف گاز طبیعی. در فرانسه.

این وزیر اسپانیایی گفت: اسپانیا که برای تامین گاز به روسیه وابسته نیست منابع کافی برای کمک به همسایگان خود فرانسه و ایتالیا را دارد.

الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه هفته گذشته گفت: انتظار داریم صادرات گاز طبیعی روسیه به اتحادیه اروپا در سال جاری به 50 میلیارد متر مکعب معادل یک سوم صادرات سال گذشته کاهش یابد.

Россия، از زمان حمله نظامی به اوکراین، عرضه گاز خود به اروپا را به میزان قابل توجهی کاهش داده و با بستن خط لوله نورد استریم 1 به آلمان، تا رسیدن به آلمان، تحویل گاز را کاهش داده است. Россия очень мах миладия жарий تصریح کرد: مسیر صادرات گاز تا تکمیل مسیر صادرات گاز باز نخواهد شد.

اروپا бех нобех ход бех печать картинка газ аз Россия ист в повечать шедь иста облачна бех газ Россия ра ра кондер.

به گزارش اویل پرایس، رئیس کمیسیون اروپا هفته گذشته در سخنرانی سالانه اتحادیه اروپا گفت: سال گذشته 40 درصد واردات گاز از روسیه کاهش یافته و اکنون 9 درصد واردات گاز از روسیه کاهش یافته است. .

انتهای پیام/

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا