استان ها

حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان از تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی اقدامی ارزنده است

حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان از تئاتر و انجمن هنرهای نمایشی اقدامی ارزنده است

به خبرگزاری لوگر اخبرآنلاین; دکتر مهرداد رایانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه منچستر در سال 1378 و دارای مدرک دکتری از دانشگاه منچستر انگلستان در رشته مطالعات تئاتر در سال 1392 است. و در مدر آين وسكوني گفت: كارگاه تي دو روز مجاز شد كه در روز وال در حساب علي سلامي كه در دراءهاي شاهتاني نمع داد داد كاهما در در دراءهاي شاهتاني نمع داد.

وی ادامه داد: در روز دوم تعدادی از ایده‌ها و نوشته‌های شرکت‌کنندگان در کارگاه با محوریت معضلات اجتماعی را بررسی کردیم و نقاط ضعف و قوت هرکدام را متذکر شدیم و اجرا و کیفیت این ایده‌ها را اجرا کردیم. نوشته ها

نظر در خصوص همکاری انجمن هنرهای نمایشی و معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی اداری استانداری کرمان مورد تقدیر قرار گرفت و گفت: همواره برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی توصیه می شود و پیشگیری هزینه کمتری دارد و نتایج بهتر و درخشان تری به ما می دهد. پس نتیجه این همکاری فوق العاده مثبت خواهد بود.

وی افزود: تئاتر را می توان به عنوان راهی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی به کار برد به گونه ای که گوشه و کنار یک رویداد کاملا به کمال برسد.

وی به خصوص با تاکید بر اینکه از طریق تئاتر اعلام می کنیم به جایی نمی رسیم و نتیجه خوب نیست، گفت: قطعا نتایج مخرب و مخرب است، اجازه نداریم و بهتر می توانیم در آن نشان دهیم. تئاتر، این महम मुच्चारी अच्चार आस्ट.

این مدرس تئاتر و استاد دانشگاه افزود: با حمایت های فرهنگی و اجتماعی فرماندهی اداری استان کرمان با حوزه هنری نمایش موفق خواهم بود و مطمئنم این همکاری نتیجه مثبتی خواهد داشت.

رایانی‌مشبود در پیاین گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان باید نگاه مثبتی به تئاتر برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته باشد که با چنین رویکردی به این موضوع انتظار دارند.

46

دکمه بازگشت به بالا