بین الملل

ترخیص محموله الکل از بندر شهید رجایی با پیگیری قضایی

پس از 24 ماه رخ داد;

ترخیص محموله الکل از بندر شهید رجایی با پیگیری قضایی

رياس كل دادگستري حرمزگان از ترخيص بردها آكل مورد نياز بخش دخريك كيشور پس از 2 سال سبوني با طوسيكي دادگستري در بندر شهيد رجايي بندرعباس خبر داد.

به گزارش گروه خبرگزاری آنا، مجتبی گرممانی رئیس کل دادگستری هرمزگان امروز در گفت و گو با رسانه ها با اشاره به توقف دو ساله محموله بزرگ مشروبات الکلی در بندر شهید رجایی بندرعباس و وی با اشاره به نیاز صنایع بهداشتی و دارویی کشور گفت: و هدف ویژه رئیس قوه قضائیه در سفر به استان هرمز مبنی بر لزوم پیگیری و نظارت بر نحوه ورود، نگهداری و نگهداری کالاها رهاسازی در بنادر و گمرکات، در نتیجه بازرسی‌های انجام شده در بندر شهید رجایی با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط، محموله مذکور شناسایی و در دستور مقام قضایی قرار گرفت.

وی توضیح داد: این براده برکه بالکل امپروتی پس از لادراده به کار داشه کامیون به ساحبانه کالا داده شده است.

تی یک سال اخری ده ها برکه کلاه های مه و مورد نیاز کیشور با رصد به موسیقی دادچستری حرمزگان در بندر شهید رجایی یکوته و با دوستی جدی ترخیص شده است.

برخی رفتارهای نادرست در روند واردات کالا به کشور کیشور و نوع کالای وارداتی و عدم ارتباط سیستم گمرکی کشور با گمرکات موجب ناهماهنگی هایی شده است که به گفته کارشناسان این دستور در ارتباط با سامانه کالاهای موجود و نوع کالاهای موجود در کشور با سامانه گمرک کیشور.

انتهای پیام/

این نوشته از سایت به وسیله پرتال پیشرفته خبری، اقدام به خبررسانی می نماید، به همین دلیل مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و وب سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این مقاله نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا