استان ها

تامین زیرساخت های اجرایی جهاد تبیین ضروری است

استاندارد فارس : تامین استرافته های تعریف جهاد تبیین عست است

استاندارد فارس، با حق به فرمان جهاد تبیین از سوی رحبار وازماز جهاد در سال کھیک گفت: یکی از ملزومات این فرمان، تعدیل و ساخت و سازهای فرماکی است.

به لوگر ایواره از خبرگزاری آنلاین ایوارهدکتر محمدهادی ایمانیه پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و داوطلبان دفاع مقدس در موزه دفاع مقدس شیراز، اظهار داشت: رهبر انقلاب در طول سالیان گذشته بر موارد متعددی از جهاد اقتصادی تاکید کرده اند، اما امروز جهاد رسانه ای در برخی موارد جهاد اقتصادی است.

استاندارد فارس ادامه داد: راهی جز استفاده هوشمندانه از همین مسیر، فناوری، نرم افزار و سخت افزار در مقابل جنگ رسانه ای دشمنان علیه کشور وجود ندارد.

وی بیان کرد: ایتشارگران و پیشکوتان در دفع مقدس در جنگ تحمیلی در جنگ تحمیلی ثابت کردند که برای دفاع از ارزش های خود حاضرند جان و آبرو بدهند.

دوکتر یمانیه گفت: تعلیم دریم شهدا زیندا و نازر ما شرید اذا وستی ماست کھ در مسیر تبیین ها کا و بیستراء افزایی جهادچون کام بھیریم.

وی با اشاره به اینکه ممکن است جوانان سوالی نداشته باشند، افزود: جوانان گناهی ندارند، وظیفه ماست که به سال های گذشته در کشور بگوییم گذشته چه بوده و چه افتخاراتی داشته است.

استاندار فارس گفت: یکی از موفقیت های کشور و انقلاب، پیشرفت های چشمگیر در عرصه دفاع نظامی با مدیریت رهبر انقلاب است که حتی دشمن نیز به این پیشرفت اعتراف کرد.

دکتر ایمانیه، از جانبازان، پیشکسوتان، خانواده‌شان و همچنین خانواده معظم شهدا می‌خواستند وارد راه جدیدی شوند.

وی ادامه داد: رنج و تجربه شما وقتی با نیات الهی همراه شود، علاوه بر اینکه چراغ راه رهبران ما است، می تواند ما را در مقابله با دشمن و تبیین آنچه در کشور به ویژه برای نسل جوان افتاده است یاری کند.

استاندار فارس با اشاره به پتانسیل مثبت فضای مجازی افزود: اگر از فضای مجازی به عنوان فرصت استفاده کنیم می توانیم مانند جنگ های دیگری که دنیا بر ما تحمیل کرده در جنگ رسانه ای موفق باشیم.

در این مراسم و همچنین رونمایی از 70 عنوان کتاب، 50 نفر از جان باختگان و پدر و مادرشان به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا