اقتصادی

برای مردمی کردن اقتصاد، بخش تعاون از بخش خصوصی ارجح تر است

برای مردمی کردن اقتصاد، بخش تعاون از بخش خصوصی ارجح تر است

عسنا استاندارد المرکزی گفت: بری پردمی کردن ایکتوسی بی تدید، بکشید تعاوبانی از بکش خفیش ارجح تر است.

دکتر فرزاد مخلص الائمه 12 شهریور 1401 در هفدهمین و چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر و چهارمین تجلیل از کارآفرینان برتر استان مرکزی با اشاره به ویژگی های عالی ترین مقام رهبری در خصوص درمان مشکلات کشور با تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مردمی ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: در حوزه اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، اتفاقات مثبتی رخ داده است، هرچند سهم استان مرکزی از تعداد شرکت های دانش بنیان، سهم خوبی نیست. اما در مجموع کشور در راستای اقتصاد دانش بنیان حرکت خوبی داشته است.

مخلس الايمه بيان كرد: بري مدرومي كردن ايكستوني بي تبديد، بخش تعاوباني از خفيشي ارجة تر است و در تعالي ايكستومي كيشور نكش محتري دارد.

وی با بیان اینکه بخش تعاون هنوز نتوانسته اکثریت مردم و عموم مردم را در اقتصاد کشور دخیل کند، گفت: هر وقت ناکارآمدی در کشور دیده شد مقصر واقعی ساختار است، ساختار تعاونی همچنین به وضوح در وضعیت فعلی و بارهای آن است.

استاندارد مرکزی با تاکید بر اینکه بخش تعاون باید به عنوان عامل قدرت اقتصاد عمومی در کشور تلقی شود، امیدواریم ساختار در این حوزه رشد و شکوفایی بهبود یابد و امیدواریم همکاری ها عملیاتی شود. .

وی توضیح کرد: استان مرکزی آمادگی دارد بسیاری از فعالیت های خود را به بخش تعاونی اختصاص دهد و باید مورد حمایت تعاونی ها قرار گیرد.

13 شرکت تعابانی در استان مرکی افتتاح شد

به گزارش ایواره، در این مقاله مدیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه هفته تعاون ارزش های مشارکت، وحدت و مسئولیت اجتماعی را احیا می کند، اظهار داشت: تعداد تعاونی ها شرکت های ثبت شده در سامانه تعاونی برتر استان به 124 تعاونی افزایش یافته است که نسبت به سال گذشته 65 درصد افزایش داشته است.

جمشید امید افزود: تعداد کارآفرینان ثبت نام شده در حساب کارآفرینان برتر با 40 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 102 نفر رسید.

وی با بیان اینکه 13 شرکت تعاونی و 5 کارآفرین موفق به کسب عنوان برترین های استان شدند و با بررسی و ارزیابی شایسته تقدیر شدند، گفت: در واقع 351 فرصت شغلی ایجاد شد.

مدیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه استان مرکزی دارای 8562 شرکت تعاونی است، گفت: از این تعداد 661 تعاونی منحل شده، 2361 تعاونی فعال، 2416 تعاونی غیرفعال و 424 تعاونی است. تعاونی ها 998 هزار و 253 عضو دارند که 22 هزار و 426 فرصت شغلی ایجاد کرده اند.

در آيين عين عبدالله كائمي به دريافت از استانهاي استان و خليلي ريس انجمن سنفي سفني استان را معلوم مي كند و دربوله استان را كاظمي به دريسي از استوني هاي كائمي و خليلي رييس انجمن سنفي سفنيي استان را معلوم مي كند و دربوده را اوستان را معلوم مي كند. معلومات و در بیایان از استان برتر استان و کاکرینان تجلیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا