استان ها

بازدید شبانه دادستان قزوین از بازداشتگاه دستگیرشدگان حوادث اخیر

visit shabana دادستان قزوین از استنگرگاه دستگرشدگان تعریف اخرین

دادستان جمعلی و کوزوین کزوین کرد کرد شبانی از از کاستگرشدگان اکتشاین کرد کرد کرد از این رادہ کرد.

به لوگر ایواره از قزوین خبرگزاری به نقل از للجمعة دادکسی استان ; حسين رجبي دادستان جميلة و قنبلا قزوين به راست شابانا از دستجرشدگان اغتمشاهدان اختره و با آين عرض المزيد كرد كرد.

رجبی در حاشیه این بازدید گفت: نظارت مستمر دادستانی بر نحوه و محل دستگیری دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر است و این اطمینان را بر اساس دستورالعمل رعایت حقوق متهمان به خانواده ها می دهیم.

وی افزود: بسیاری از دستگیرشدگان فاقد سابقه کیفری هستند و بر اساس اظهارات آنها برخی افراد تحت نفوذ و تحریک برخی افراد بوده و در این اغتشاشات حضور داشته اند و قطعا وضعیت آنها طی چند روز آینده مشخص خواهد شد و با تصمیم مقتضی زمینه آزادی آنان فراهم خواهد شد.

این مقام قضایی استان در ادامه تصریح کرد: برخی از دستگیرشدگان دارای سوابق متعدد کیفری بوده و هدایت مستقیم تجمعات تخریب اموال عمومی و مقابله با نیروهای اداری را برعهده داشتند که شناسایی و دستگیر شدند و بدون شک دستگاه قضایی با افرادی همراه بود. با افرادی که در این تجمعات غیرقانونی فعال هستند برخورد قاطع و بدون قاطعیت و خویشتن داری صورت می گیرد و پرونده این گونه افراد به سرعت تکمیل و جهت صدور رای قضایی به دادگاه ارسال می شود.

رجبی تکید کرد: پرونده دستگیرشدگان در دادسرای قزوین توسط قضات ویژه و همکاران قضایی در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: برخی افراد و چهره ها نیز در فضای مجازی با انتشار مطالبی تحریک آمیز از اقدامات آشوبگران حمایت کرده و آنها را به ادامه اقدامات تخریبی تشویق کردند که این افراد نیز تحت نظر هستند و با آنها برخورد قانونی خواهد شد. স্র্ত মি গিরি

انتهای پیام

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا