استان ها

اگر می‌خواهیم بزرگی‌مان را نشان دهیم باید فردا بازی خوبی را ارائه دهیم

در صلیت کابری پیش از بازی با استیکل;

اگر می‌خواهیم بزرگی‌مان را نشان دهیم باید فردا بازی خوبی را ارائه دهیم

سرمربی تیم فوتبال گفت: اگر می خواهیم بزرگی خود را نشان دهیم باید فردا استقلال خود را نشان دهیم.

حمید مطهری در سایت کابری کبل از بازی با استدلل به خبرگزاری روگر گروف گفت: قبل از هر چیزی وظیفه من وظیفه خودم است. عرض المزید درام مفاصلان زیـربت ساز و کاری اندیشیده و بانوان ما به سرتکگاه شور وابتی وطانی هم بیایند باید این فزا را هیا کندن تا آن‌ها با حضور در سرتشتگاه بازی تیم محبوب شان را از بریک بیبند. این آرزوی قلبی من برای همه ماست.

وی افزود: بانوان هوادار برای اولین بار به ورزشگاه می آیند و امیدوارم بازی خوبی برای آنها انجام دهیم تا خوشحال شوند. استرفتگاه ازادی برای کامه هم کاکترهانگیز است. من همراه با پرسپولیس قهرمانی های خوبی در این ورزشگاه داشتم در حالی که تیم سال قبل از همین ورزشگاه حذف شد. בקקהי נסאגי דר אזאדי כלי שעשים עשודם ו עשעעש פרדה דעמיקיש שמיקים שעשים خیلی خوشحالیم که فردا در ورزشگاه آزادی بازی می کنیم، منتظر این بازی بزرگ هستیم.

سرمربی تیم نصاجی کاترنشان کرد: این موضوع را هم از من و هم از بازیکنانم می فهمیم که بازی عالی است و اگر می خواهیم بزرگی خود را نشان دهیم باید فردا به تیم خود احترام بگذاریم و خیلی خوب فوتبال بازی کنیم. با تیم قابل على بازی دریم و ایستل را کیلی که انگلیزیم امیدوارم بازی خیلی خوب و تاکتیکی باشد و امیدوارم همینطور باشد. امیدوارم هر تیمی که شایسته قهرمانی است موفق شود و 3 امتیاز کسب کند.

به خصوص اینکه فردا اولین بازی است که هواداران زن دو تیم در ورزشگاه حضور دارند و او این موضوع را چگونه ارزیابی می کند، گفت: قطعا با این توافق فضای ورزشگاه زیبا و خوب می شود. 1 بار و بارها با شما صحبت کردم و به زیبایی کار کرد. با ورود این عزیزان از کار فرهنگی 20 سال می‌افتیم و فازی استادیوم پالیش می‌شود، چون خیلی با ملاحظه هستند، من اینطوری احساس می‌کنم و حتماً خانم‌ها هم از این بازی لذت می‌برند و من خیلی احساس خوبی دارم.

ادامه هید…

دکمه بازگشت به بالا