اجتماعی

امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و وزارت علوم

امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و وزارت علوم

قرارداد مشترک تهران و وزارت علوم منعقد شد.

به گزارش ایواره، امروز تفاهم نامه مشترکی بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شهرداری تهران با هدف تلفیق و اشتراک ظرفیت های این دو مجموعه با یکدیگر با علیرضا زاکانی شهردار تهران و محمد منعقد شد. علی زلفی گل وزیر علوم در محل شرکت روس شهر شد.

علیرضا زاکانی در این مراسم گفت: افتخار امروز باید برای کمک به اداره شهر، رشد آگاهی و دانش، توسعه فناوری و شکل گیری شهر هوشمند و از سوی دیگر تفاهم نامه امضا کنیم. با توجه به ظرفیت‌های بالای شهر تهران وجود دارد.

و با بیان اینکه در این دوره از مدیریت شهری در حال تجربه مدیریت مشارکتی هستیم تا از این طریق بتوانیم به پیشرفت های مادی و معنوی در ابعاد مختلف دست یابیم، افزود: عظمت و عظمت علم بر همه معلوم نیست. ” امروز مفتخریم که با یکی از کانون های دانشگاهی تفاهم نامه داریم و پس از آن نیازهای شهرستان را به اهالی دانش اعلام کرده ایم و تلاش می کنیم خدمات خود را به دانشگاه نیز ارائه دهیم.

قاضی با ساعتت و نیس با نئز با دار فروشگاه چاری ازدان استخ تاواجاست، از این به بعد: یاد و تاواج، تاواج در کالبد شاهر یست، تا با ناوزی چاری بور هومل در نجیبه در شهر امنیت خواهد بود. جبران کرد. در قاعد با این نوسازی شهری به شهر شهر الغو هدیم.

شهردار تهران افزود: تحول در حوزه روح و روان شهر دومین سطح تحولی است که همه حوزه های مرتبط با این بخش در فرهنگ و جامعه هدف گذاری شده است و این موضوع باید منجر به ایجاد شهروند نمونه شود.

وی با بیان اینکه سومین سطح تحولی که این دو بخش را به هم پیوند می دهد، تحول فناوری است که به شهر هوشمند منتهی می شود، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم این تحولات را ایجاد کنیم و با مشارکت وزارت علوم، بهره مندی و ارزش افزوده بالاتر را داشته باشیم. سیستم آموزش و پرورش.

در ادامه محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، شهردار تهران با قرائت سخنان دانشگاه کیشور گفت: بدیهی است شهردار تهران با چنین ویژگی ها و سابقه ای از جایگاه ویژه ای برای علم برخوردار است. و تکنولوژی، و این در توافق به طور کامل دیده می شود. هدف از این قرارداد آشنایی با ظرفیت های یکدیگر و تعامل با یکدیگر است.

وی گفت: تصمیم این شهردار این است که هویت شهر مبتنی بر علم و فناوری باشد، ظرفیت ویژه ای برای وزارت علوم است و ما از این موضوع خوشحالیم.

زلفی گل گفت: این تفاهم با وزارت علوم در مواردی مانند اتصال دانشگاه‌هایی که در سطح شهر تهران پراکنده هستند کمک می‌کند. بنابراین شهرداری می تواند به املاک دانشگاه در تغییر کاربری کمک کند و در بحث زمین های مربوط به شهرداری و دانشگاه در نقاط مختلف همکاری کند تا در یک پردیس ادغام شود اما هزینه های شهرداری به طور کامل پرداخت شود.

بر اساس گزارش سایت شهرستان، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از جمله در این تفاهم، پارک علمی معتبری را در تهران ایجاد کرد و افزود: همچنین بر اساس این تفاهم نامه سعی شده است معلمان از فرصت مطالعاتی برخوردار باشند و از نزدیک با مسائل شهر و شهرداری آشنا شوند. شهر شوره و زیدانی شود می شود شهر تهران در رستائی در رستائی شهرداری در شهرتای در شهرتای درهیکتا دانیان و بر آلم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا