استان ها

افتتاح پروژه زیپ لاین در بروجرد

افتتاح پروژه زیپ لاین در بروجرد

عسنا/لرستان شهردار بروجرد از عنافرة زيب لاين در اين شهر خبر داد.

وی در حاشیه مراسم افتتاحیه پروژه زیپ لاین در چاغا بروجرد که امروز در جمع خبرنگاران برگزار شد، گفت: پروژه زیپ لاین پس از رفع مشکلات موجود و اخذ تاییدیه اداره استاندارد و امکان بهره برداری افتتاح شد. .

وی با بیان اینکه زیپ لاین به طول 600 متر و طول 27 متر راه اندازی شده است، اظهار داشت: برای اجرای این طرح 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار بروجرد خاترنشان كردن: اختلاف طول زیپ لاین 80 متر و سرعت آن 20 متر است.

عیدی بیرانوند کرد: به‌منظور حفظ اینی و سلامت کیتینین آن زیپلین طوسیر شرکت تعدیل کلاین شده یک میلی‌لیتر سندروزین ملی وستدرین و سکه کرین و صادر شده و مجوز استاندارد بری ازید زیپلین در شهرستان.

وی بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد، استانداردسازی تجهیزات شهری الزامی است و تجهیزات و تجهیزات بازی باید نظارت شود.

شهردار بروجرد رمضا داد: یکی از بهترین تفرجگاهی شهر بروجرد، تبه شهدا مشاهد به تپه نگاه است که مرد توجه و نظر بروجرد کینتین کار دارد.

Eidı Biranond titled: در راستای دراستای براستایی کاندای کے کے کے کے کے کے کے

وی گفت: از میان محورهایی که مشاور پیشنهاد داد، مسیر دسترسی به جاده را ایجاد کرده ایم که به طول یک کیلومتر، نزدیک به هزار متر دیوارکشی شده است و در حال ساخت جاده هستیم.

شهردار بروجرد مشخص کرد: گسترش فضای سبز و احداث جاده سلامت نیز در دستور کار شهرداری بوده و در حال حاضر خاکریزی مسیر سنگلاخی تپه است و تا به حال نزدیک به ۶۰۰ سرویس خاکریزی شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا