استان ها

اعتصاب را ادامه می‌دهم حتی اگر پیکرم متلاشی شود+عکس

وزارت امور خارجه سوریه اعلام کرد که حمایت و حمایت مستمر این کشور از هر اسیر و زندانی فلسطینی اعلام می کند که برای مقابله با این اشغال ظالمانه هزینه سنگینی پرداخته است.

اعتصاب را ادامه می‌دهم حتی اگر پیکرم متلاشی شود+عکس

به گزارش گروه منطقه و خبرگزاری جهان آنا، یک منبع مسئول در وزارت امور خارجه سوریه بعد از ظهر امروز تاکید کرد که دمشق نقض جدی حقوق مردم فلسطین را محکوم می کند.

سوریه با بیان اینکه «زندانیان اسرائیلی» این تخلفات را علیه اسرائیل فلسطین انجام می دهند، حمایت و حمایت مستمر خود را از هر اسیر و زندانی فلسطینی اعلام می کند و برای مقابله با این اشغال ظالمانه هزینه سنگینی را متحمل شده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد که موضوع زندانیان در زندان های رژیم صهیونیستی یکی از پیامدهای منفی و خطرناک سکوت جامعه جهانی و عدم جدیت در برخورد با اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه این اقدامات برای نابودی رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت، گفت: سوریه از سازمان ملل می‌خواهد که اقدامات صهیونیست‌ها را بدنام کند، با مقامات اسرائیلی مقابله کند و نقض حقوق بین‌المللی و بشردوستانه هزاران اسیر فلسطینی را افشا کند.

در همین راستا «خلیل عووده» اسیر فلسطینی 40 ساله که از 171 روز پیش در اعتراض به بازداشت اداری خود دست به اعتصاب غذا زده بود، سرانجام پس از آنکه صهیونیست ها مجبور به اعلام پایان بازداشت و تاریخ آن شدند. پس از آزادی، اعتصاب غذا را متوقف کرد

به گزارش مرکز حقوقی «محجه القدس»، بر اساس توافق تشکیلات خودگردان و تشکیلات خودگردان فلسطین با مقامات رژیم صهیونیستی، خلیل عوائود روز دوم اکتبر آزاد و بدون محاکمه بازداشت می شود.

دمشق: ما حمایت خود را از تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام می کنیم

بر اساس این توافقنامه، تا تاریخ ذکر شده، بیمار تا بهبودی کامل در بیمارستان می ماند و پس از بستری به زندان باز نمی گردد، زیرا بهبودی کامل و ترمیم اعضای آسیب دیده به زمان زیادی نیاز دارد. .

در همین راستا مرکز حقوقی قدس نیز چند روز پیش اعلام کرد که پس از انتشار گزارش های جدید پزشکی مبنی بر احتمال شهادت ناگهانی خلیل عوض، درخواست دیگری مبنی بر آزادی فوری از دادگاه عالی رژیم صهیونیستی مطرح شد.

خلیل عواوده پینہشنبه فیک کیکی کیز، زمانی که خانواده اش به بیمارستان «عاصف حاروفه» رفتند، در ویدیویی که می گفت برای آزادی اش، دست به اعتصاب غذا می زند، حتی اگر بدنش شکسته نشده باشد و عکسش باشد. شکسته شده.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا