اقتصادی

از اجرای سرود سلام فرمانده تا پذیرایی از زائران غیرایرانی اربعین

روتوری از فیلمی یک خانه خرافیف در ایام عرباین;

از اجرای سرود سلام فرمانده تا پذیرایی از زائران غیرایرانی اربعین

خانه‌های کربلا در ایام عربین حسینی همیر با سایر خادم سالار شیدانی کربلا به زایران به زایران کردن را کیردنی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری آنا، سازمان خبرگزاری، با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانه خلاقیت و نوآوری سبک زندگی، السا به مدت یک هفته به بازدیدکنندگان در آستانه ی مرز شلمچه کیمتی‌رسانی در آئین موکب به کے کے جانبازان، عشارگران و ترجمران باغ موزہ دفع مقدس روست پـــرفت.

موكب سبوك زيندة الربعيني استوديو

به همت خانه خرافیف و نووینتیا یلسا یکی از مواکب مرز شلمکه بری یکت با شرکتین پیاهاروی عرباین اختصادی یافت. مصاحبه‌ها به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی ضبط شد و در دو دسته سوالات نخبگانی و عمومی بود. مخاطبان با هر سن، سطح سواد و حتی ملیت در استودیو موکب متولد شدند.

سلام فرمانده

در تعلیم موکب پیام‌آوران ایتشار همه روزه سرو سلام با حوض پرشور دهن نودی‌ها کارد شد. پخش این آهنگ به زبان های فارسی، فرانسوی و عربی در 281 مرز شلمچه همراه با خوانندگی کودکان مورد استقبال همگان قرار گرفت و در سومین روز از فعالیت این مراسم توسط دختران ترانه اجرا شد.

حوزر زایران غیر ایرانی در موکب پیام‌اوران ایتشار

Mokb payamьauran эйстар этиха через через бере برنامه ها و ورود به Iranin пържаровы арбаеен در бых علتм تمام خدمات اجرایی тверсый во Мокб чанд забаны бодух кожи می تواند تمام خدمات اجرایی را انجام دهد. در آئین مین تباهی از کیشر پاکستان، کیشرهای یمن، فیلستین و ایران را برادر خواند و آپیک یک بانوی فانوی افغانی و آمام حسین(ع) را امیلی برای یتهاد کیشر بین ردوم دو کیشر.

توزیع فرهنگی

در مسیر پایان مرز، کیف پیام رسان اهدا شد، اجناس از جمله کلاه، کلاه، آلبوم عکس شهدا و پیکسل بین بازدیدکنندگان توزیع شد. علاوه بر آشنایی بازدیدکنندگان خارجی با کسانی که در دوران دفاع مقدس هشت ساله به کیشورمان سفر کردند، نرم افزار جغرافیای پایداری نیز در اختیار آنان قرار گرفت. علاوه بر آن در وب سایت سبک زندگی اربعین با هدف شبکه سازی بازدیدکنندگان اربعین از سراسر جهان، جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان و ایجاد بانک داده انجام شد. قعلنی است از مبایلی رحمت واسعه در همین راستا شد کہے

ذلكتها و ديدار با جانباز بسير دفعة مقدس

حضور جانباز بسیر، حمید اعتماد که در این دو عملیات بینایی خود را از دست داده و به زائران نور معنوی بخشیده و از جمله دیدارهایی با زائرانی که می توانند با خانواده شهید مدافع حرم، مسئولین محترم عتبات عالیات دیدار کنند. بنیاد شهید دو ناحیه احواز، اداره پیام‌اوران ایتشار خوزستان و همچنین شهروندان سایر کشورها را کرد. جانباز حمید عیدم با جهادی خود کود در تول 5 سال کیکس، رونک بکش موکب پیام عاوران ایتشار بوده اند.

عربايني عربايني

يكين ديره از موقعيت موكب پيامبران آيثر در شلمكه در مرز شلمكه، بهده است. این شبکه شبیه به بنیاد ملی زندگی سالم است که از اعضای مختلف جامعه عضوگیری می کند. برای عضویت در این شبکه ابتدا وارد سایت arbaeenlifestyle.com شده و از بین پنج زبان فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی و فرانسوی زبان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس در قسمت عضویت نسبت به تکمیل فرم عضویت اقدام نمایید شبکه متصل خواهد شد. با تو. از بازدیدکنندگانی که در مسیر کربلا بوده و یا از کربلا می‌رفتند، دعوت می‌شود تا تصاویری را که در طول سفر ثبت کرده‌اند به صفحه اینستاگرام بفرستند، حرکت اجتماعی گسترده‌ای صورت گرفته است و استفاده از فضای مجازی و امکان ترجمه محتوای تولید شده برای صادرات. در سایر مناطق جهان روند مثبتی داشته است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت مذکور مراجعه نمایید.

עשלני סט בעד ז עב ז פ פיטים מ פ פراق א דר דר מרז מרז מרז מרז א א ר סרמז סרמז סרמז ת ת ת ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב پرسیم

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا