عمومی

اختصاص ۸۶میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اختصاص ۸۶میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به کهگیلویه و بویراحمد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به رابوته آنلاین آنلاین محمود کریمی بیرانوند شامگاه پنجشنبه در جموع کریکین در یاسوج افزود: بری بری بریک فیلم هیکی بیرانی در استان در استان شرک شرورین درید.

وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان دریافت تسهیلات منازل امکان یافتن این تسهیلات را خواهند داشت، گفت: سامانه مشاغل خانگی برای ثبت نام افراد باز است اما دسترسی به این سامانه برای اداره کلیه امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. که در دسترس عموم است وجود برخی مشکلات فنی و بیان انتقادات برای مدت محدودی توسط مردم مسدود می شود.

کریمی بیرانوند کریمی بیرانوند کریمی کریمی کرینوند داشت: عملیات دسترسی به تسهیلات پرداخت در استان پس از اجرای فرآیند بازرسی و رفع مغایرت های موجود از دستگاه های اجرایی مربوطه آغاز می شود.

وی افزود: از جمله مشکلات ایجاد شده در سامانه، تناقضات آماری تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که گیلویه و بویراحمد با بانک ها درگیر آن هستند و حضور مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان. ، رسیدگی به پرونده ها برای رفع مشکلات و رسیدن به نتیجه مطلوب است.کار بازرسی ادامه خواهد داشت.

کریمی بیرانوند گفت: همکاری بانک مرکزی با این وزارتخانه منجر به تخصیص 3.000.000.000 تومان اعتبار برای تسهیلات در شش ماهه نخست امسال برای متقاضیان مشاغل خانگی در کشور شد که این میزان تقریباً 100 درصد کل بوده است. امکانات سال گذشته

دکمه بازگشت به بالا