عمومی

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در البرز در هفته دفاع مقدس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در البرز در هفته دفاع مقدس - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، گروهبان احسان احسان ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات ستاد برگزار شد، از اجرای 30 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در این استان خبر داد و افزود: اقداماتی انجام شده است. از جمله تبلیغات محیطی، فضا و تودیات مدیادی به رایتی این ایام به ایام تبدیل شده است.

با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امروز 30 شهریور ماه روز تجلیل از پیشکسوتان و داوطلبان نامگذاری شده است. واز تجليد ايين تجليل و نكوداشت پيشوتان مقدس دفع بهورز سه هازر نفر در استان كبر داد و عرض داد: اين به شورت به خريد در كرج و در شهرستان هاي استان و در شهرستان هاي استان نيز شد.

معاون هماهنگ کننده ارتش امام حسن مجتبی (ع) استان البرز 31 شهریور را روز تقدیرة فرقة و تجلیل از شهدا دانست و گفت: فردا رجهة فرجه فردا فرجه فردا فرجه فردا فرجه فرجه فرجه فردا فرجه فردا فرجه فردا فرجه فردا به رئة جهومهری یسلامی ایران. फराजा از ساعت اشت صبح در حسارك كرج عجرا و جردهمائي خدمين شهدا با تطبيق بي كرونها نيز به روست كانسير در امامزادة طاهر (ع) و نیز در سایر شهرستانها امکری‌شود.

سرنگ شوریک افزود: گلباران، عطرافشانی و غبرروبی مزار شهدا و تنهیر مثاق انها در 158 کلزار شهدا و به شورت کارت 16 در امامزاده محمد (ع)افتتاحیه نمایشگاه های دفاع مقدس در کرج، فردیس، محمدشهر، مهرشهر و نظرآباد و سرکشی و دیدار با 420 خانواده شهدای سطح استان البرز از دیگر برنامه های دومین روز از هفته دفاع است.

وی با ناموگی 1کم آنلاین به سینیوت، زنان، فامی و سلامت، از هدایش همایش فامیش روی روی همه شهرتانها استان، بسیجیان و باسداران در جمیه باستا از کتبهای کمدانت کامدانگاه تکریک 23. نزاجاتجلیل از 42 نفر از مدافعان سلامت و ایثارگری و بازدید بسیجیان از باغ موزه دفاع مقدس تهران.

معاون هماهنگ کننده ارتش امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، دوم آنلاین را روز ولایتمداری جوانان، علم و دانش و فرشش تطبیل و با هذا به اعظم راویان دفع مقدس به دراس و مساجد، تجلیل از 42 نخبه دانش. فرا گرفتن و دائهون و نواختن زنز رسایی و قرائت مثاق نامه در درادراس، کاترنشان کرد: همزمان با این اقدام یک هزار و 200 بسته لوازم توزیع کردیم. تحریر در میان دانش آموزانی که فرصت یادگیری دارند

به گزارش سرهنگ خورشیدی، در سومین روز از مهرماه که روز شهدا، ایثارگران، آزادگان، نماز و ذکر نامگذاری شده است، 420 موکب و ایستگاه نماز در محلات برپا می شود و 420 یادواره شهدا برگزار می شود. همچنین مراسم تجلیل از شهدا در محله روبروی منزل شهدا همراه با تجلیل از خانواده های آنان. تجلیل از مقام شهدای دفانه حرم، جانبازان و ثاثارگران در نبهران و طبخ و درسیون 42 هزاز پرس کیدیدی کرم در کیں از دریک میں است.

وی با اشاره به اینکه روز چهارم مهرماه روز دفاع همه جانبه و حمایت مردم، اقشار و سربازان نامگذاری شده است، گفت: در این روز جشن سربازان برگزار شد و از سربازان نمونه گیری شد و 42 نفر از داوطلبانی که نقش پشتیبانی مردمی و سربازان را در دفاع مقدس ایفا کردند تبریک می گوییم. در فنجم آنلاین که روز وحدة ملل، بسيراء، ديشمان لونزيل و استکبارستيزي نام غرفت نيز رضاميش ثامن براي بازيهاي بسيجي بسيج ميشود.

معاون هماهنگ کننده ارتش امام حسن مجتبی (ع) آستان البرز за части разменить и разменгри в басираты др коллекция، کرسی آزاد اندیشی و تریبون های آزاد با حضور معلمان، دانش آموزان، فرهنگیان و… در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و ادارات خبر داد و گفت: ششم ماه نیز روز نیروهای مسلح، بسیجیان، جهادغران، روحانیت، عشایر، واستینی و پیشمرگان كرد مسلمان نام گرته است.

سرهنگ سنیری افزود: در این روز در برنامه با محوریت دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج 20 هزار بسته معیشتی در بین خانواده های کم برخوردار استان البرز توزیع می شود. اجرای فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) و بیندا مستفاسفان نیز بسته‌هایی را کرده‌اند. و.

اعزام گروه های جهادی پزشکی و عمرانی به مناطق محروم و محروم، تجلیل از 42 جهادگر و رزمنده معنوی و داوطلب، افتتاح طرح های فقرزدایی در فردیس و نظرآباد و اعطای 42 مجموعه جهیزیه به زوج های نیازمند و بی بضاعت از دیگر برنامه ها روز ششم آنلاین تطبی.

معاون هماهنگ کننده ارتش امام حسن مجتبی (ع) استانبول البرز در پایان گفت: در روز هفتم مهرماه روز سرداران، افتخار سرداران و شور و نشاط انقلابیون نامگذاری شد و همچنین اجتماع یادار با حضور دو هزار نفر. مردمی از یادواره دفاع مقدس در کانون شهدای دفاع مقدس و همچنین یادواره شهدای ورزشکار همراه با جشن .

دکمه بازگشت به بالا