حوادث

۳۰۳ میلیون نفر نیازمند کمک‌های بشردوستانه هستند

۳۰۳ میلیون نفر نیازمند کمک‌های بشردوستانه هستند

به جورة عاشياء دبيركل المللاس در امور بشردوستانه و كوردونك كمبورها عرض المزيد، سال قدس به جان 461 إمدتغر بشردوست سوو قسد شد.

طبق گزارش مامارتین گریفیث در پیامی به مناسبت روز جهانی بشردوستانه اعلام کرد: 303 میلیون نفر به کمک های بشردوستانه نیاز دارند.

بر اساس رابوتر للگون کرونزی کرونه مللی، در بکشی از ین پیام ویکی است: «جنجال ها، گرسنگی، بحران آب و هوا، خشکسالی، فقر و اپیدمی کرونا. در بیش از 40 سال کار بشردوستانه، یادم نمی آید که جهان در مشکلات غرق شده باشد. دنیایی که برای حل مشکلات نیاز به اقدام دارد. در حال حاضر 303 میلیون نفر به کمک های بشردوستانه نیاز دارند و این یک رکورد تاریخی است.

با وجود این توبر تلکه، امیدوارم که باشد. با عند در تول سالها مناقصات و براهانها را پمترینها را پیمترین بریند بودم در حال حاضر بودم در حال حاضر الهمابکش به بالاترین بیشترین ها به ده بهده بودم.

حتی در اعماق ناامیدی و ناامیدی هم امیدی نیست. از راح‌حل‌های جدید بریا بریک بہـثـرهـلـنشدنی کھرت تا کاکمدانها و کریبانیهای کے کے تسلی رنگ میشوند.

اومیدبکشی و تعدید مندن، عناصر حیاتی عمل بشردوستانه. در روز جانه بشردوستی این روز را گرمی می‌داریم روحی که شاید تنها دارایی بسیاری از افراد در تاریک ترین شرایط باشد.

قرب‌المصلی است ک میگوید” یک دهکده بایدـ بهده دست هم می‌دهند، تا یک بھه را کندن. این روستا متشکل از متاثرترین جوامعی است که همواره در خط مقدم پاسخگویی به بحران هستند. این افراد توسط آژانس های کمک های ملی، جامعه مدنی و مشاغل محلی، سازمان های ملی، سازمان های ملی، هلال احمر و صلیب سرخ حمایت می شوند. بسیاری از آنها امدادگران بین المللی هستند و اکثریت امدادگران بشردوستانه از کشورهایشان هستند.

در هر ساعت از هر روز در دهکده بشردوست، قدمی برمی‌دارد. این مراحل برای سازماندهی کمک، توزیع پول نقد، ایجاد درمانگاه و مدارس سیار، تحویل آب، ارسال غذا از طریق هوایی، ارائه مشاوره و بسیاری اقدامات دیگر است. اقداماتی برای حمایت از میلیون ها نفر که با مرگ و زندگی در تضاد هستند.

إين دهكده مملو از امداگرانى چون «زهره ورداك» است. او کاهرامن تعلیقة دوکنتر و حقول زنان است. او یکی از اولین کسانی بود که پس از تسلط طالبان به افغانستان بازگشت.

و” اندری” راننده سازمان بهداشت عمومی اوکراین به نام “پرولیска” که جان خود را به خطر انداخت تا مردم مناطق بمباران شده را ترک کنند.

و «امینا حجی علمی»، یک کهرامن حقوق زنان در سومالی. کسی که از جاهدان کود و کودیه‌اش در افتر مناکراگات، راسلات کود را در یاری به زنان پیدا می‌کند.

অত্য়্য়্তান্য বেরাক্য মিদ্য্রা র্র যাত্যাত ».

در بخصی از این پیام ویکی است: «بیایید در روز جهانی بشردوستی از کی کنیم و کین کنین و این هین کے. اهداکنندگانی که از همبستگی حمایت می کنند. آنها افرادی را که در مناطق خطرناک زندگی می کنند نجات می دهند. مناطقی که جهان اغلب آنها را فراموش می کند. در سال گذشته، 461 امدادگر که به بحران های بشردوستانه پاسخ می دادند هدف قرار گرفتند – 141 نفر کشته شدند که بیشتر آنها کارگران محلی بودند.

شجاعت و اعتماد به نفس این امدادگران که همیشه سعی می کنند حتی در بدترین بحران ها به مردم کمک کنند، انگیزه ای را در ما ایجاد می کند که هرگز امید خود را از دست ندهیم.

در گرمای روز جهاینی بشردوستی، یاد کریگان را پاس میدریم و هم انسان دوستانی که با هم این ماموریت شریف را می‌دهند، جشن می‌گیریم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا