اجتماعی

کشف هزار و ۲۲۰ کیلوگرم مخدر شیشه در ۲ هفته اخیر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کشف هزار و ۲۲۰ کیلوگرم مخدر شیشه در ۲ هفته اخیر - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، رئیس کل گمرک ایران در نشست فرماندهان پلیس امنیت اقتصادی به تشریح اقدامات و برنامه های همکاری گمرک و پلیس امنیت اقتصادی پرداخت. بر اساس دستورالعمل های ویرایش شده توسط سازمان جهانی گمرک در صورت لزوم خوانده می شود.

علیرضا مقدسی ریس کل کمرک ایران با عین تعلیم کا گفت: بر اساس این دستورالعمل بر اساس اصول رسمی گمرک است و برخی وظایف بین پلیس و گمرک مشمول است که در سند سازمان جهانی گمرک ذکر شده است و هر یک کیشوری بر اساس قوانین رونق داخلی را می توان به گونه ای اجرا کرد که با منابع محدود مشترک، امکان ترکیب آنها وجود داشته باشد.

رياس كل غمرك يران افزود: كاركنان گمرك در مناطق رسمي كشور با توجه به تجربه و شناخت محيطي كه از فعاليت در مرزها دارند، در چارچوب قوانين و مقررات بوده و به صورت شبانه روزي در تلاش هستند تا عمل كنند. وظایف آنها در زمینه تجارت و ایجاد امنیت اقتصادی.

معظم له در این دیدار ضمن تشریح وظایف و اقدامات گمرکی در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ایجاد امنیت اقتصادی، افزودند: اقدامات گمرکی در چارچوب وظایف و مسئولیت ها در حوزه امنیت اقتصادی و مبارزه انجام می شود. مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر باعث کشفیات بسیاری توسط همکاران شد

مقدس به خصوص عملکرد گمرک در کشف مواد مخدر گفت: با تلاش همکاران گمرکی تنها در هفته گذشته 3 محموله بزرگ مواد مخدر به وزن 1000 کیلوگرم و 220 کیلوگرم شیشه مواد مخدر کشف شد.

ریاس کل کمرک ایران با حکت به شرک به شرک و سلکی و لیسلیک‌ها کمرک گفت: حوزای با تجارت، تجارت، ترانزیت، مسافرت و سایر رویه های گمرکی متفاوت است.

وی در بکش عدیه از سکنشنش به خصوص اقدامات گمرکی در راستای همکاری و همکاری با پلیس امنیت اقتصادی تصریح کرد: گمرک ایران در راستای مساعدترین مبارزه با قاچاق کالا، در چارچوب رسمی کشور از امکاناتی در گزینه اقتصادی برخوردار است. پلیس امنیت به نهو மாட்டை

مقدس متشکرم و قدردانی از بیشترانی فیلسی سیکریت بری هدینک همایش و تعرفه فیمیبین، هدیندی دورهای کمانی درین، تبادل اطلاعات بین طرفین با هدف همکاری بهتر در جهت ایجاد امنیت اقتصادی.

دکمه بازگشت به بالا