عمومی

کارمندانی که به جای حقوق، پوشک دریافت می‌کنند!

یک خانه سالمندان برای از ساکانان کود خدامان زیر کار سال بری کرای از ساکنان کود کرین زیر سال سلم بری کجا اما کرا؟

ایواره پلاس-فاطمه کریمخان:در کرشان می‌نویسند «هر وقت حال داشت ایدس سر کار»، اگ وست «کار» کاکشد شد، یا خوبش کریٹ، YA کوست‌اش سر رفت، می‌شوابد، کیزی بخورد، یا کے بکرد خانه و وکی کے کے داش سر رفت.

شغل خوستنی است نه؟ البته برای شما نیست، در آگهی استخدام فقط زیر چهار سال استخدام می شوند، پول در کار نیست، حق سرویس به کسانی که با پوشک و شیر مادر استخدام می شوند پرداخت می شود و برای همه ساعت کاری که هست هوای شاغل میشه عوض کرد مادرش باید همراهش باشه!

این آگهی عجیب استخدام «سرای سالمندان» در شهر کیتاکیوشو ژاپن منتشر شده است، گفته اند برای رسیدگی به وضعیت کسانی که در این مرکز زندگی می کنند و همگی بالای هشتاد سال سن دارند، آنها به تعدادی کارمند جدید نیاز دارند که سن مرکز را متعادل کنند.

مسئولیت شما اسملافردن است!

به لب ساكنان آين خانه بياورند مسئوليت كساني كه براي اين كار استخدام مي شوند اين است كه در اتاق هاي نشيمن خانه سالمندان غذا مي خورند.

تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد حضور کودکان به ویژه کودکان زیر 12 سال در کنار سالمندان می تواند به بهبود سلامت و تندرستی سالمندان کمک کند. در نازم سنتی زیدنی فیلمین هم کودی سالمندان کودید بروند از کردسال در برون از خانه برون از خانه برون از خانه برون از خانه برون از خانه برون از خانه برون از خانه برون از کاری کردسال بودند.

از جمله مهم ترین خطراتی که سلامت روان افراد را با افزایش سن تهدید می کند افزایش اضطراب و افسردگی، احساس ناکارآمدی و سرخوردگی است، حضور کودکان در کنار افراد مسن می تواند از احساس اضطراب و افسردگی آنها بکاهد و به آنها کمک کند تا احساس تاثیرگذاری داشته باشند.خود را نجات دهید.

அய்றை ஬ாயை சாக்கு பான் பான் ப்புப்ப!

خانه سالمندان به جای کلاس!

در پارک اما بری سالمندانی کے در کیں، آقای گاندو، مدیر خانه سالمندان که قصد دارد تعداد بیشتری از کودکان را برای کار کمک به سالمندان استخدام کند، می گوید در حال حاضر 30 نفر برای این شغل ثبت نام کرده اند و تعدادی نیز پذیرفته شده اند. در کے درد در پرک است برای سالمندانی کے کے کے درد در کے در برک است. हुजुर देखानी अंगाा ورز र याद देवानी शान व डॉरान जोवानी शान वाद व हाल रान. برخی از این افراد مسن آنقدر با بچه ها خوب هستند که مانند پدربزرگ و مادربزرگ واقعی خود هستند.

سوای آئین عنگ کار، هوزور کریندی در کار سالمند به غیر از علی اک کے ہے ہے ہے ہے ہے کے کے بر روان سلماند سالمدان دراد، فیدیہ اوتینی ہم دارد. این روزها بیشتر افراد ترجیح می دهند فرزندان خود را برای یادگیری مهارت های اجتماعی به کلاس های مختلف بفرستند، اما شاید یکی از منابع مهم یادگیری مهارت های زندگی در خانه فراموش شده باشد که باعث می شود وقتی زمان بیشتری داشته باشند، آنها را فعال تر و معنادارتر می کند، آنها را کاهش می دهد. احساس تنهایی و رها شدن می کند و باعث می شود احساس کنند که در زندگی دیگران به ویژه نسل های آینده تاثیر دارند و باعث می شود کودکان احساس احترام و نزدیکی کنند.یادگیری حضور در موقعیت های مختلف باعث کاهش اضطراب در برخورد با بزرگسالان می شود و به خود آنها کمک می کند. -کلت ، هرچه کودکان در سنین جوانی با بزرگسالان در تعامل باشند ، زودتر یاد می گیرند که چگونه موقعیت ها را اداره کنند ব্র্যান র মান্তান ক্দান্দ্ন্দান্দান্দান্দা ক্দান্দ্ন্দান্দান্দান্দা ক্দান্দ্ন্দান্দান্দান্দা ক্দান্দ্ন্দান্দান্দান্দা ক্দান্দ্ন্দান্দান্দান্দা پ پ پ پ پ پ پ پ پ alelقnaء bydem hydem hya bya byiviiynd. زمان صرف شده با سالمندان نیز می تواند باعث شود که کودکان زودتر با چرخه و منطق زندگی آشنا شوند و از گلخانه ها، آپارتمان ها و مدارس فاصله بگیرند.

علاوه بر همه اینها، داشتن فرزند در کنار سالمندان در خانواده می تواند رابطه بین خانواده و سالمندان را بهبود بخشد و از اضطرابی که بزرگسالان در این مورد احساس می کنند، بکاهد.

در مورد تأثیر فعالیت بدنی بر سلامت جسمی و روانی سالمندان بسیار گفته شده است، اما تحقیقات روانشناس به نام شارون آرکین در دانشگاه آریزونا اخیراً نشان داده است که وقت گذرانی با کودکان می تواند شروع بیماری آلزایمر را به تاخیر بیندازد. در سالمندان. சு ப்ப்பு ஸால்மான் க்குத்திய்கியியியியுக்கியு பியு மிய் மிய் மிய்கு அயியியா அயியியா அயியியா

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا