عمومی

پیگیری جدی برای رفع مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدای استان بوشهر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

پیگیری جدی برای رفع مسائل و مشکلات خانواده‌های شهدای استان بوشهر - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش رابوتی آنلاین، نیمتالله گلامپور پنجشنبه شب در دیدار با کاحر دونیدی شهدای شهر آبپخش ایشتر، داد: تصویر اسلام و رفدیلی کودیه های شهدای استان بوشهر است.

مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر افزود: تکریم و تکریم مقام شامخ شهدا و خانواده های آنان یک ضرورت است که باید در دستور کار همه مسئولان باشد.

وی افزود: امروز می توانیم به دیدار پدران و مادران شهدای والامقام در مناطق شمالی شهرستان دشتستان برویم و از نزدیک پیگیر مشکلات و مسائل این عزیزان باشیم.

بخشدار اب‌پخش نیز در بریکی آئین بیشترها اشتراد دادشد: شهدا و ایثارگران مظهر آرامش و اقتدار این مرز و بوم و جهان هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ اسلام ایران همیشه خواهد درخشید.

حمزه امین نژاد با بیان اینکه ایثار و گذشت شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، گفت: ملت ایران اسلام باید قدر خون شهدا را بداند و قدردان شهدا باشد.

وی علاوه بر اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود به انقلاب و اسلام کار بزرگی انجام دادند، گفت: این افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم وظایف خود را در راه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو شایسته انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و در جوار مردم شرمنده نباشیم و هستیم. قدردان خون شهدا گفت: شهدا و آیثار کران را به حمینی به رای به به به که به به که به که به که به هندی به شهدا.

مدیر بنیاد شهید استان بوشهر، مدیر بنیاد شهید شهرستان دشتستان، حسین مالک زادگان، حجت السلام خداداد رضایی، امام جمعه، حمزه امین نژاد، فرمانده کل ارتش، سیرهنگ پاسدار، امید محمدی فرمانده مقاومت شهید دستغیب شوری اسلامی بھش اب‌پخش با کاحر دوندیه شهر اب‌پخش دیدار کرد.

دکمه بازگشت به بالا