عمومی

نامزدهای کثیف‌ترین تبانی‌ تاریخ فوتبال

نامزدهای کثیف‌ترین تبانی‌ تاریخ فوتبال

हाला कहा फ़ल फोट शुरण शुद निस आज अग फ़ल बगुयीम बगुयीम बगुयीम مثل بازی که 95 گل داشت. بله 95 تا کا کو 93 تایش در یک نیمه به سمر ریست!

به لوگر ایواره, کھیں خراسان نوشت: دو هفته پیش با شروع لیگ های کشورهای مختلف از تلویزیون، هیجان فوتبال شروع شد. فوتولی کے در کنار کریں بریں هم دارد. हाला कहा फ़ल फोट शुरण शुद निस आज अग फ़ल बगुयीम बगुयीम बगुयीम مثل بازی که 95 گل داشت. بله 95 تا کو کو 93 تایش در یک حمر به سمر ریسیت. می پرسم آیا ممکن است در یک بازی در نیمه اول با نتیجه دو صفر در پایان 95 گل زده شود تا تیم برنده نگران اختلاف گل نباشد؟ در بهاد بگویم که بله. در مسابقات محلات یک شهر یا روستا که اینطور نیست، در لیگ یک کشور که فدراسیون فوتبال هم دارد. حالا حرف فدراسیون فوتبال سیرالئون به میان آمده و درباره نتایج فوق العاده ثبت شده در فوتبال این کشور گفته اند نتایجی مانند 95-0 و 91-1 بررسی می شود.

رقابت تا 95 گل برای دیں تفاضل گل

فوتبل سيراليون شاهد واقفادي بوده كلمة اوجيب بري توصيف انها كافي نيست. نتایجی مانند پیروزی 95-0 و 91-1. این دو دیدار فوق العاده در لیگ فوتبال سیرالئون برگزار شد. در بازی اول تیم “کاهونلا رنجرز” با نتیجه 95 بر 0 حریف “لبومبو یونیونس” را شکست داد و در بازی دوم تیم “گلف اف سی” حریف خود “کوکیما لبنان” را شکست داد. نتیجه 91-1. قطعا دو مسابقه در کتاب رکوردهای تاریخ فوتبال ثبت خواهد شد.

إن رصلة آن قدر باورنكردني است كه هذا ثلاث در آز سوي سوير العون سويرالعون شود ولي در جرغه ايبيو و غرببيترين آكاملة در يادها والعريت ماند. جالب است که نتایج بازی به دلیل اتفاقاتی که در نیمه دوم هر مسابقه رخ می دهد، عجیب و غریب است. چون اولین بازی کاهونلا رنجرز و البومبو یونایتد در نیمه اول با پیروزی 2-0 بود، کاهونلا به پایان رسید و گلف اف سی و حریفش نیز در پایان اولین بازی به مصاف هم رفتند. نیمه با پیروزی 7-1. . البته فدراسیون فوتبال این کشور به این موضوع واقف است که دو تیم در دو بازی با هم درگیر شده اند، اما برای اینکه دقیقاً چند اتفاق رخ داده و افراد مسبب آن مشخص شود باید تحقیق کند.

۲۱ گلبه‌خودی برای کمه!

ابتدای خردادماه امسال در سطح چهارم فوتبال آفریقای جنوبی که تیم های «ماتیاسی» و «تایگرز شیولانی» برای قهرمانی معرفی شدند. در پایان هفته، ماتیاسی برای کسب عنوان قهرمانی به 16 گل نیاز داشت و رقیب او، ببرهای شیولانی، فکر می کرد تفاضل گل بهتر است و می توانست قهرمان شود، اما ماتیاسی توانست قهرمانی را به دست آورد. روز پایانی با امتیاز 59 بر 1. رده‌بندی بالهر از راقیب خود کار کرد و کاهرمن شود! در آين بازي ايكي، از دوم حما دوم كار تيازير از زيمن شده و كد بازي شده و تيمشان را تنها باحت تيازر داد داد. با وجود اینکه تیم نسامی هفت نفره بود اما در جریان پیروزی 59 مقابل ماتیاسی 41 گل توسط بازیکنان نسامی به ثمر رسید! پس از بررسی ها و با اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی، مسئولان این باشگاه ها از پنج تا هشت فصل و مسئولان این رقابت ها 10 فصل محروم شدند.

146 گل در دو مسابقه برای صعود

در سال 2013 یک اتفاق بسیار عجیب در لیگ نیجریه رخ داد که باعث شد در مجموع 146 گل در دو مسابقه به ثمر برسد! دو تیم فوتبال حاضر در لیگ نیجریه برای صعود به لیگ دسته اول این کشور به تفاضل گل زیادی نیاز داشتند و در نهایت این دو تیم توانستند با نتایج عجیب 79 بر صفر و 67 بر صفر به پیروزی برسند و به لیگ دسته اول این کشور صعود کنند. بخش اول نیجریه نکته جالب در بازی 79 مقابل صفر این است که نیرو یکی از بازیکنان تیم برنده، 72 گل از 79 گل تیمش را به تنهایی به ثمر رساند. پس از این دیدار، فدراسیون فوتبال نیجریه گفت: این مایه شرمساری کامل برای فوتبال نیجریه است. تمامی بازیکنان و مسئولان، چهار نفر از مسئولان و مسئولان تیم درگیر این رسوایی محروم خواهند شد.

58 گل برای باکای باورنکردنی

در سال 1392 یک تیم در مسابقات لیگ استانی جوانان ایران باید در بازی فینال با اختلاف 56 گل به پیروزی می رسید و در این بازی توانست 58 امتیاز حریف خود را شکست دهد! بنابراین این تیم در میانه بازی قرار دارد. اتفاقی است که جای هیچ گونه گمانه زنی و تردیدی در مورد گمانه زنی وجود ندارد و از آن به عنوان یکی از بزرگترین و البته معروف ترین گمانه زنی های تاریخ فوتبال ایران یاد می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا