استان ها

معتادان متجاهر مهمترین چالش شیراز/لیست سازه‌های ناایمن بالابلند است

معتادان متجاهر مهمترین چالش شیراز/لیست سازه‌های ناایمن بالابلند است

عسنا/فرس شهردار شیراز مهم ترین معضل و چالش اجتماعی این شهر را برای معتادان متجاهر اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ظرفیت کمپ های ترک اعتیاد دولتی و خصوصی ترک در شیراز تکمیل شده و شاهد معتادان متجاهر هستیم که با خیابان های مختلف روبرو هستند. مراکز

روز یکشنبه سوم اسفندماه خداوند در جمع خبرنگاران از کاهش 30 درصدی بودجه عمرانی شهر در سال جاری خبر داد و گفت: بودجه عمرانی شیراز علیرغم اینکه 50 درصد جمعیت فارس در دستان خود است. و 70 درصد مشکلات استان نیز در این شهرستان متمرکز است.» از 3445 میلیارد تومان در سال گذشته به 2499 میلیارد تومان کاهش یافته است.

شهرستان مدیریت شیراز افزود: این میزان اعتبار برای ایجاد آب در یکی از روستاهای این شهرستان کافی نیست.

О ба биан эксполнительный догдагхе опитай во обасическая ширастанська между программе ист.

شیبانی با تاکید بر اینکه حل مشکل اشتغال تنها از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی امکان پذیر است، گفت: با تعدد و میزان بودجه دولت امیدی به اتمام حرکت های بزرگ نیست، بنابراین باید به دنبال بزرگ ترین و بزرگ ترین حرکت باشیم. پروژه هایی در سطح استان و شهرستان با مشارکت بخش خصوصی.

شاحد كر اساسيم در بروت سرافترها عرض المزيد نيستيم

وی با بیان اینکه در بخش آزاد راه، راه، کمربندی و شروع به کار در خط ریلی قطار شیراز – بوشهر، کارهای اساسی ساختمانی انجام نمی شود، گفت: با ترازوی رونق، اندازه گیری ها انجام می شود. که انجام شد نشان داد که نقاط زیادی در داخل شهر شیراز بیش از زیباترین نقاط استان است.

مدیر شیراز تصریح کرد: در بیخ کوش شیراز با هازر تا دو هزار متری روستایی در حریم در هریم در بیخ کوش کراز کرد.

شیبانی یاداور شد: استفاء فیلمی بکش کھیں کو کامی در حل حل سورستی شد، اینها یک و تعریف استرافره ها به ها.

تاله برای کریں کے کے کے کے کے

وی با بیان اینکه قبل از آخرین آزمون واقعی در بحث نهضت ملی مسکن، ثبت نام 135 هزار واحد نهایی شده است، گفت: مسکن این تعداد واحد تکمیل شده و زمین مورد نیاز برای 75 هزار واحد در حال احجام لونیوتا و تحدیث آست.

مدیر شییراز افزود: در شهر جدید صدرا هم اکنون عملیات اجرایی 15 هزار واحد از این تعداد در حال انجام است که با حمایت صندوق ملی و رفع مشکلات این بخش، عملیات عمرانی این پروژه با سرعت بیشتری تسریع می یابد. .

دعدیان متجاهر مهمترین چالش شیراز

شیبانی مهمترین معضل اجتماعی و چالش شهر شیراز را با معتادان متجاهر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ظرفیت تمامی کمپ های دولتی و خصوصی تکمیل شده و در خیابان ها و مراکز مختلف شاهد معتادان متجاهر هستیم.

او گفت: براسا بخشنامه وزیر کیشور باید تا پیان شهریورماه تواویی متجاهر در کلانشهرها هل شود.

رهبر شيرز با حقيبة با هذا احدادة دومين اردوجاه مده 16، جمع اوري دعيدان متجاهر تسور سبح فجر در دست كاولاء است، گفت: در اردوگاه كرف روز اينده وارد مدار بهريه شود.

شیبانی تھید کرد: وصفیک جمع اووری متکدیان کیابیانی و عدیکان متجاهر بر وہے شهرداری است.

وی در خصوص اتباع بیگانه نیز گفت: طرحی از سوی وزارت امور خارجه در قالب طرح سرشماری برای شناسایی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار قرار گرفته است و افرادی که طبق مقررات قانونی و قانونی در این طرح شرکت نمی کنند. در سایت وزارت امور خارجه حضور آنها غیرقانونی است و علاوه بر این، gridnый музыку в петеб нам очень шан друзьянный шонду، продров наха др достур карян грипт.

من با شما موافقم

رهبر شيراز در شكل الحاق نشدن ٤٣ روستاي وكام در حريم به كلانشهر شيرز گفت: در اين شكل كروروهي غربت و در آن ديسين كيري مي شود. البته با شما موافقم؛ در بسیاری از این روستاها، ساخت و ساز، دفع و جداسازی انجام شده مجاز نبوده و مالکان خدماتی را در حین جداسازی پرداخت نکرده اند.

وی تاکید کرد: برای تعیین تکلیف و ساماندهی روستاهای مرزی بحث بازنگری در چیدمان روستاها به ترتیب کار و قرار دادن آنها در اطراف روستاهای مرزی شهر شیراز ممنوع و ممنوع است.

list بالابلند سازه های نایمن

رهبران شيرز در شاشة هاي ايمن ايمن ين شهرستان هم گفت: از سوي شهرداري و نشاني ليست بلندبالايي به كيميتي در كان زنيان، دشت ارجن و داريون هيك مدي هيك كيں ديںنديه است.

شیبانی در شیابه یکریں بریک شیراز از حریم با شیراز با شیراز گفت: آئین سلام تسورک شرکت آبفا در دست تصویک است.

و در پایان یادآور شد: کاهش سن اعتیاد واقعیتی است که در جامعه وجود دارد و برنامه های استانداری و استانی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی این چالش باشد، بنابراین آموزش و پرورش و همه دستگاه های فرهنگی باید برای تعیین تکلیف به میدان بیایند. این وظیفه مهم . .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا