اقتصادی

مردم رمزارزها را ابزار سرمایه گذاری می‌بینند

مردم رمزارزها را ابزار سرمایه گذاری می‌بینند

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران گفت: عموم مردم قرار است در حوزه رمزنگاری سرمایه گذاری کنند، بنابراین در مواجهه با این فناوری باید رگولاتوری آغاز شود و مزاحمتی ایجاد نشود.

به گزارش ایواره، اولین نشست جهانی انجمن های ارزهای دیجیتال و فعالان بلاک چین با عنوان «تکنولوژی» با حضور فعالان ایرانی و تنی چند از نمایندگان کشورهای روسیه و ترکیه امروز در مرکز همایش بین المللی برگزار شد. در این همایش پنل های تخصصی «مدیریت و ساماندهی کسب و کارهای مبتنی بر رمزنگاری و بلاک چین» و «فرصت ها و چالش های پیش رو در توسعه استفاده از فناوری بلاک چین» برگزار شد.

حسین اسلامی – مدیرعامل سازمان نصر تهران – در این پنل گفت: نگاه مردم به سرمایه گذاری بیشتر از سایر قابلیت هاست. عامه مردم بردم برای حفظ قدرت پول به سرمایه‌گاری می‌روند و مخاطن یاطاد شروع به تنظیم‌گری نییییییییییییییییییییی نییییییییییی گ‌گ‌گ‌گ‌گ‌‌نییییی نییییی نی. به دایلی در عادانه با آیین تکیلونی کرد کرد به رازیگری کرد و کندی دکری کیں شد.

وی کرد: آن کیز در بکش خفیش بیش از همه بدان تیکمی‌شود می‌شود، کینه به دغدژها‌ها می‌شود. بخش خصوصی می تواند همین پاسخ را ارائه دهد. ما در شيكن متون آذن كه مي تواند جموع جديد از عقلا را اقنع كند واسعة داريم. وقتی با این مقررات مواجه می شویم، ناگزیر از آن انتقاد خواهیم کرد و در بخش خصوصی اتفاق نظر وجود ندارد. بقدا بخش خفیس جلوتر از دولت است، دولت هم نهده نهش آن را دارد که نمرا بلا به رازلازگری است. বালা ব্য়া বামামাত

رياس رايس ورايس النصر تهران ادامه داد: اگر موضوع اصلي مبادله و استفاده عنوان ابزار پرداخت نيست، بانك مركزي نبايد تصميم بگيرد بلكه سازمان بورس بايد وارد موضوع شود. سازمان بورس بالان بدر در آين تعمل بدر بورس. איא מא מעוד המחדר קח דגדגהה ברימאנ מחח אסט، דגדגה אומר מחחדשש جدای از پاسخگویی به سوالات حقوقی و نگاه مجوزی به سامانه، بخش خصوصی باید در این زمینه فعال باشد. মান্ডাড্র্যা রান নিধ্দ্যাদ্যাদি দিদ্দ্দ্য্যান ، বুক্যাদ্যা রা বেড্যান্যান. ما از آنها می خواهیم که در پاسخ به نگرانی های خود، بخش خصوصی را درگیر کنند، بخش خصوصی منتقد نیست، اما مشکل این است که آنها در طراحی دستور به ما گوش نمی دهند.

وضعیت قانون ایالت روسیه

آذا انتون تکاھف -نماینده مجلس روسیک- در آن سوال که استوستو کے رمزارزها در روسیک است؟ گفت: در کے کے کے در روسیه ابعاد مختلف وجود دارد; پس از کلاهبرداری، اگر فردی سرمایه گذاری قانونی داشته باشد، می تواند مشمول محدودیت های متعددی شود. یک شخص واقعی می تواند تا 100000 دلار در روسیه سرمایه گذاری کند.

وی رماد داد: بعد از دوم آن است که هرکسی بهد و مسلول مسایلی است که در عین پردخیل است. بادر سوم نیز تعریف کردان در فیلمہ۔ و آن است کے که که که که که که کے اکسچنج (بھوھہ) را میہدہ در بازار رمزارزها بازراز رامزارزها بالجملة تا 100 مللیون روبل ودرد درد درد. همه این فعالیت ها باید مجوز قانونی داشته باشند و مدیریت این فرآیند باید مجوز داشته باشد. تمرکز این فعالیت ها بر روی اهدافی که می تواند بر امور مالی کشور تأثیر بگذارد و به زندگی مردم نیز آسیب برساند، مهم است.

همه تندانه درد در روسیه آن هوزا شریتر کود کود

الکساندر براژینکوف – رئیس انجمن بلاک چین روسیه – گفت: در روسیه صرافی های زیادی در جهان وجود دارد و آنها تمایل دارند با جمعیت روسیه کار کنند. وقتی قانون وضع شود، مبادلات ارزی ما ایجاد نمی شود و نمی توانیم مشکلات مربوط به مبادلات ارزی خود را بدون آمریکا و مبادله با کشورهای دوست خود حل کنیم. همه در روسیه این هوزا سریتر لوگین و روبل در آن سرافی‌ها به کار کرته شد.

وی ادامه داد: همچنین کدهایی وجود دارد که بین تجار برای خرید و فروش استفاده می شود و امیدواریم بتوانیم در ایران و روسیه محلی برای مبادلات ایجاد کنیم. دنیا در حال تغییر است، دولت های غربی اقدامات عجیبی را علیه روسیه انجام داده اند و در نظر گرفته اند که ما نمی توانیم در این زمینه با یکدیگر همکاری کنیم. در این زمینه ما نمی توانیم پیشرفت زیادی داشته باشیم و نباید از تلاش برای پیشرفت در این زمینه دست برداریم. ما نمی توانیم از کدها برای تبادل کالا بین کشورهای مختلف استفاده کنیم و اگر کدها را قانونی کنیم می توانیم به این مهم دست یابیم.

அக்க்கு தின்டிம் நாட்ட்டுக்க்கள்ப்ப்புக்குக்க்க்குக்கும் நாட்ட்டுக்க்கள்ப்ப்புக்குக்க்க்குக்கும்

محمد تهرانی – عضو هیات علمی و موسس آزمایشگاه بلاک چین دانشگاه خاتم – گفت: هر موضوع جدیدی که مطرح می شود، شاهد و پیش بینی هستیم که ترکیبی از این دو اصل باشد. هنگامی که بیت کوین به عنوان متمرکزترین بلاک چین موجود وجود دارد، می بینیم که کدهای جدیدی در حال آمدن هستند و شرایط متفاوت است. مشکل بلاک چین را باید با نگاهی جدید دید که به پایان قانون رسید. راه حلی که رگولاتور نمی تواند داشته باشد این است که ابعاد را اندازه گیری می کند.

وی راماد داد: در آیین بروک کند کلکتیم داشتیم، اول کریپتو کارنسی رمزارز ترجمه شد و در تمبر کلکیه ای به وودید اوردیم. अगर मा बबुका फ़ाज़ी जिजिटिल अगा रा दुषा रा दुष कानिमें ، मी गुवेश से दुथा मतरष دارایی های قابل پرداخت، اوراق قرضه امن و توکن های ابزار. فقط دارایی هایی است که بانک مرکزی می تواند تنظیم کند. انتظار داشتم بازار پایتخت در این موضوع نقش بیشتری داشته باشد تا اینکه این اتفاق نیفتد. پول بانک مرکزی از جمله مواردی است که به شکل گیری آن در این بخش از کشور کمک می کند. در ایران مدتهای جادی است که تحریمها و درد ما در کردهای خرد و کلان کلان در دریم کرد و کلان کلان دریم کے به روزهای دیگر بانک کریزی بویم.

بلاک چین می تواند به کمک مدیریت شهری ما بیاید

همچنین قائمی -عضو شورای شهر تهران- گفت: مدیریت شهری در جایگاه مجلس شهری است، وظیفه تدوین آیین نامه است و این آیین نامه باید تابع قوانین دست بالا باشد. دست ما در ترسونی نویسی بسته نیست. شهرداری ها در شش فسل بید کیمت برسانان مسائل اجتماعی، حمل و نقل، اقتصاد شهری; از هر طبقه ای که می بینید، نمونه هایی را خواهید دید که می توان از آنها استفاده کرد. من همیشه به دنبال پاسخ این سوال بوده ام، پس با این پدیده در حوزه مدیریت شهری چه کنیم؟

وی رماد داد: از مسلعلی از بلاكچین آنترز دریم تصادفی برای شهر تهران رخ داد و اطلاعاتی در دست نبود و دوباره پیدا شد. मुश्च स्ट वावर्ण बियाफ्ट्ड مهمترین مسئله در اقتصاد شهر باڑی خرج و دھل شهرداری‌ها باید از کوکین کا تمین شود. امسال شهرداری پیش‌بینی 60 هزاز بیلیندی تومان است. سوال اینجاست که آیا مردم می توانند اموال خود را با این فناوری به اشتراک بگذارند؟ در سعول اكسكوين را تفظريه كردند. مردم برای خدمات شهری حقوق می گیرند و ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

ما در آینده از تجربه ایران استفاده خواهیم کرد

الکساندر فدوروف – مدیر ارشد شرکت توسعه کسب و کار پروم‌ماینر روسیه- گفت: کشم‌ندز مزیدی ک متصور شمست، اول این است که ایرانی دورسین کی ما فیکسی است در زمان تحریم‌ها کسبیم کیمی کمی کیمه با شما در میان. تنمه كسب وكار در تحميل تحريمي بريا ما خاصه محمول است. جلسه ای با رئیس بانک مرکزی ایران در روسیه داشتیم و مدل های مختلف انجام معاملات را بررسی کردیم. بکشهای بکشهای بلکچین در سیستم سندباکس مورد رامی کار کار میگرد. خدمات Batuga бех создание тарихими، криптокренция می توانند نقش عمده ای در این زمینه به منظور حل مشکلات ایجاد کنند.

وی کرد داد: ما با مینینگ ایران آشنام شادیم شامید، در روسیه نیز کیدی به آین حوزی وهد درد دارد. אז אז קישור מא נקש בה‌סעעי דר יהוה דר ין הועסי דרד מיוחום דמיע יעיע অন্তে দ্র্যান ব্র্র বোর্র বোর্র কির از آنجایی که بورس ایران تجربه زیادی در زمینه تحریم دارد، ما آماده استفاده از مدل بورس شما در روسیه هستیم.

Ramzarz miй condut dr ohozya treyzannый беха бham cond

احمد صالحی – نماینده سازمان توسعه تجارت – نیز در این پنل گفت: ما یکی از کشورهایی هستیم که حوزه رمزنگاری در حوزه تجارت خارجی می تواند به ما کمک کند. مسیر تجارت خارجی راحت و آسان است. در دوره ای هستیم که پس از پایان دوره، نرخ بهره در آمریکا همچنان در حال افزایش است. آمریکا در رکود است.

وی کاتیرنشان کرد: یک پیش‌بینی وجود درد کے کریپتو برایت فیات شد بریت شد ک من در این باره درام، اما یک پیش‌بینی است. استفاده از ابزارهای مالی جدید می تواند بسیار موثر باشد. نیت بانک مرکزی و وزیر درباره اینکه از این ظرفیت در کشور در حوزه تجارت خارجی و واردات استفاده شود، سکوت کرده است.

ایران و روسیه تراز تجاری ندارند. ما این مشکل را به دو صورت حل می کنیم. از آنجا که تراز تجاری متعادل است، روسیه کشوری است که در فضای فکری حرکت می کند و سلاح، گندم و انرژی صادر می کند و کالاهای دیگر وارد می کند. این دو کشور در جستجوی تعادل هستند. چالش بعدی ارز و ارزش پول است. جداي از روبل و ريال، يکي از رائلة خيلي جدي آن است که پاي کيني‌ها را وست بکشيم. عمق بازار در تجارت بین المللی بسیار مهم است. درگیر کردن چینی ها با توجه به نقش بزرگی که در تجارت جهانی ایفا می کنند بسیار مهم است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا