عمومی

شبی پای درد دل‌های عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها – نیره شفیعی پور: آب و هوا و آب و هوا گرم و خشک است. به ابرکوه، هرات و ختم به ابرکوه به ابرکوه به هرات و ختم به ابرکوه به ابرکوه، هرات و ختم به ابرکوه به ابرکوه به ابرکوه به هرات و ختم به ابرکوه به ابرکوه.

اشیر شرستان ابرکوه در آن فسل سال در منتدی ایلاقی آباده خودشه मी‌برند و جمعی از نجمهین یزد به هموهر فاسلمان و دست. अंडरकारान امور عشایر استان یزد راهی شهرستان مرزی میان استان‌های یزد و فارس شدید

فاصله مرکز استان تا شهرستان شهرستان و شهر حاج احمد کرم نژاد حدود 250 کیلومتر است. تحریک کننده نقطه. سیل اغلب جاده ها را شسته و چاله های عمیقی را در بین معابر پیاده ایجاد کرده و همین امر باعث کاهش سرعت حرکت خودروها می شود.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

اولين المتحدة، مراتع كاه بلاگ و مخزون ابرسانی است کے بری 50 خانوار اشیری در حال احاده است.

திக்குட்டு اب بائدر مهمترین دغدغه عشایر استان یزد

ریاس دانهور امور عشایری استان یزد در مدر آن پریکت به کاشیرین گفت: رایل‌ترین مشکل اشایر همیں திக்குட்டு منابع آب پایدار هستند و در حال حاضر نیز برای بسیاری از آنها با فرمت موبایل و با سختی زیاد پخش می شود.

جواد شمس بیان کرد: بری ساخت ین مکزن حیں یک ميليايرد و 400 میلیون تومان هزینه شده و 600 میلیون اعتبار دیگر برای تکمیل آن نیاز است.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

وی تطبیل کرد: پیش بینی می‌کنیم با رضی روند احداء آن مخزان، محکس شوکور مرات چاه. بلاگ تا پایان سال جاری

پس از ترفر از مسیر پر پیک و خم اما زیبای کاه بلاگ تا محل استبدال سیاح چدار اشایر، کیںینان حولی کوروب و در گرگ و میش هوا به سیاہ چدار هاج احمد کرم نژاد ریسیند.

استقبال گرم و استقبال گرم حاج احمد و اهل خانه و حتی کارگران و همسایگانش فضای دره را جذاب تر کرد.

يك تيم 15 نفر به محمول اهلي دونديه حاج احمد به راشينت در سياهه چدار گردهم سيتند و با كشك و قره متاسفم تحديد مخمل خانوم و كاي اتشي پوپرايي

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

جواد شمس، ریاس دانهور امور اشایری استان یزد باز هم استبرغوی سوالات அத்திய்க்குக்கு ஡ர் மேர் அச்சிர்சிர் ஡ர்

پرورش 250 hazar سر دام تسور عشاير استان يزد

وی در مدر نظر خانوارهای شاییری در استان یزد به ویژه گفت: در استان یزد هزار و 423 خانوارهای شعیری در سه رگونی ابرکوه، هرات و مروست استانلید در استان یزد به هزایر 250 هزار نفر است. سر दाम प्रवर्ष्ण मिँधेंट

شمس با بيان عقد إمور رجال عكستوم عشير، دام است، به تنزيد شمسير در آيين پرد در آن پرك در آين بايان و آهداد در است: بر آنتي برا بروليد، سيل نيز جديد دامست به دامپروري اشير وارد كرده است.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

وی همچنین به تشریح پروژه های عمرانی مربوط به پرداخت پسماند پرداخت و اظهار داشت: سازه آب انبار، سازه آب انبار، سازه منازل مسکونی. د مامانتيغ زني جادة، ساخت محكون اب و … از جملة آين قاث. هاست و در کانر آین دامی و تلهما ما سوسیوت به اشایر در پرمت استشیون ارد و نیهاده های دامی و راینها فیلیکت است.

اقدامات فرهنگی و مذهبی که برای ایشایر استانبول İzd بریا یزد می‌شود نیز در آئین آست سمیانه تسوره حجت السلام موسوی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بهرایه امور اشیر استان یزد بریا ازدینان شد تنزید شد.

حجت السلام موسوی بیان کرد: در میان اشایر غیور آیین خط، قريان و حافظان قرآن بريد جودرد دردن كتلها ما تعريف انها و كمبو در راستاي عنها عنهاست.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

وی وردید: عزام به اسخری به عاشری، عزام سفر ولی‌ها به مشهدالرضا (ع)، اطفای بسته‌های عشایری به گودهی‌های شایری و … از بسته‌های اشیری و … از فرام‌های است که دفتر عشایر اما فقیه در امور عشایر استان یزد نامیده شده است.

حالا نوبت حاج احمد کرم زاده است که بعد از یک میزبانی ساده، آخر کار است.

حاج احمد و پسرانش در رسیدگی به امور سیاه چادر و دام او را همراهی می کنند. О هشت، 9 خانوار استخدام شده و شغل آنها ایجاد شده است.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

کارگران حاج احمد بیشتر در جنگل هستند و چوپان ها هم بزها را به کوه می برند.

حاج احمد کی کین و کروک روست و دستان کے کے اش، نشان از ســری کردن روزگر پرزحمتی دارد، دل ــری از زرکت کرک عکنیمی دارد.

مشاهدان به داد اشایر برسود

از کاشم و کے تعریف می‌گوید; که تا اینجا خشکسالی گرفت و کے تعریب بودیم و هلا دکر سیل و کاشم تیاگر شده М، از كامبودة ارد و راحة حموار و حمابه ها بليديني كي سيل به آغله هاي آنها در قشلاک و ييلاک زدي، کمبوک نياهدهاي دامي و دهها داية دمي.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

این را می گویند و معتقدند اگر مسئولان اهمیتی ندهند به زودی ورشکست می شوند و سرعت تولید به صفر می رسد.

درد دلهای هاج احمد کم‌کم می‌گرد اما در همین ناسی از دگدها و شیر فردلها، باز هم قدردان امور شایر استان یزد و جواد شمس است و و و را. عشايرزادة E او می داند که برای رسیدگی به امور کشور، شبانه روز، می داند که پول و امکانات و گزینه ها در اختیار او قرار می گیرد تا بتواند به سرعت مشکلات را حل کند.

شبی پای درد دلهای عشایر ابرکوه/وقتی ساز «حاج احمد» کوک نیست

تاریکی شب به سرعت کوه ها را می پوشاند و ستارگان نقاشی های زیبای خداوند را روشن می کنند. The reporter Mehman Safarah پ کر و برکت حاج احمد ستحد. حاج احمد ساز دلش کوک نیست اما هاکی از همینانش را با کشده رویی نمیده و انها را راه ابرکوه و سبس یزد می‌کند.

درد دلهای حاج احمد کرم نژاد نماینده جماعت اشایر ابرکوه و استان یزد را در روگرهای دیک آنلاین می‌خوانید.

عکس: مجید دهقانی زاده

دکمه بازگشت به بالا