عمومی

سلام دوباره زنان به استادیوم آزادی/دختران آبی خوشحال آمدند، خوشحال‌تر برگشتند

بانوان و دختران ایرانی روز گذشته توانستند برای اولین بار در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران یک بازی فوتبال را در ورزشگاه تماشا کنند و تیم محبوب خود را تشویق کنند. تیم فوتبال استقلال حتی با وزش باد توانست با لبخند و خوشحالی دختران را بدرقه کند.

ایواره پلاس – کبریا حسین زاده:«به شوهرم گفتم تا وارد استادیوم نشم و روی کاکیم نشینم باورم نیشم. وکتی ریستم هیکی از نیمه وال نگمفیدم و کھ دادم اشک می ریکتم» این ها را کگوید اهی از ته دل می کشد و در رانگ زبز کامن های زمین می فهمد.

a یکی از برادران با برادرش و دیگری نزد پدرش است.

அக்கு है होज हम बूवरशन नमी शुद वारड उदाडियम आसादी शुद उंड एंड व दुचारी है परदाशन व अच अच अच अज अज टनल टनल टनल

سلام دروب زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

آشنایی با ورزشگاه های ممنوعه

برای حور در ازادیوم استادیوم و توکنگ یک لیگ برتر ایران (استکلل تهران و مس کرمان) باید از شش ایست بازرسی که همان پاسگاه فیزیکی است عبور کند.

اولين گيت، درِ براگوني است كه بليت را بررسي مي كند. গিত্যাত্যা ক্ট্র্তে বিলিত আস্ত্য এত্র্তে বেত্যান ইট্যাত ইট্যাত همراه داشتن لوازم آرایش، بطری یا ظروف آب، دستمال کاغذی، پاوربانک، شارژر و حتی کاغذ و ماشین آلات اتوماتیک ممنوع است و کسانی که این اقلام را به همراه دارند باید صندوق امانات را تحویل دهند که مسئولیت آن به عهده خودشان است و مراجعه کنندگان. با ماشین های خودشان باید

سلام استادیوم آزادی

پس از بررسی دروازه اول، درهای آهنی باز می شوند. گاهی دو نفر خودشان را یک قدم به آزادی نزدیک می کنند. 1 بار دیگر بازرسی بدن انجام می شود. نیروهای امنیتی به بهترین شکل رفتار می کنند و سعی می کنند فردی را به جلوی تونل هدایت کنند.

جلوی تونل یک بار دیگر بلیت می خوانند و دوباره جسد را بازرسی می کنند و حتی بلیط کاغذی را روی زمین می اندازند. بعد از نیروهای امنیتی از تماشاگران می خواهند مسابقه را تماشا کنند. برخی از زنان و دختران نیز پس از خروج از تونل گریه می کنند و به آزادی سلام می کنند.

سلام دروب زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

سادی مرا به شكل زیندا از سرتحتجه ازادی می‌شنوید!

برای بازی استقلاد تهران و مس کرمان 500 بلیت به بانوان اخزون کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد بازی استکله بیلت به بانوان در آئین بین هم به ازای خرید هر بلیت از بازار سیاح 100 هزار تومان بهدا به هیکدام از بلیت هایشان نمی شود به ازای خرید هر بلیت از سیاح بازار.

بسیاری از تماشاگرانی که برای اولین بار وارد ورزشگاه آزادی شدند در مراسم عروسی خودشان شرکت می کنند. برخی تماس‌های ویدیویی برقرار می‌کنند و دوستان یا اعضای خانواده‌شان که موفق به خرید بلیت نشده‌اند در مراسم عروسی خود مشارکت می‌کنند، برخی دیگر بازی را به صورت زنده در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارند و برخی دیگر نیز خواهان پروازی شاد هستند.

از 1 تا 60 سال برای تماشای فوتبال آمدند. বেক্ত তা ত্র্ত্র দ্র ব্র্যায়্যান ، বাদ্র্র যার্শ্রান্য বুধা নাদ্দ নাদ্দ নাদ্দ নাধ্ডা নাদ্দ বাদান বাদান

«برای اولین بار که به ورزشگاه آمدم، اهل شهر پرسپولیس هستم، اما شوهرم اصرار داشت که ورزشگاه را بخرم. تماشای بازی در استادیوم چیز دیگری است. بسیار خوب.”

سلام دروب زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

حضر بانوان شوك مثبت فرهنگي براي سكوها!

بازیکنان در همان زمین بازی می شوند. কিষ্য়্যান্তে हा रा हौडारान आस्टिकक هواداران اندک مس کرمان هم کوککی در تکه دوم ازادی شود نصیبشان می شود. سوت بازی بازی به صدا در می آید و تواماهاگران یک کوته هم کتگ نیمی شود. شعار ربطی ندارد، کسی به شما توهین نمی کند و همه سعی می کنند تماشاگران خوبی باشند تا اینکه سینا کلهر معاون فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز در توییتی نوشت: فرهنگی به شعرهای هواداران بود. به که هوزر و حرمت بانوان در فرانی ایرانی می تواند یک شوک فرهنگی مثبت برای سکوها و فارگ هوداری بهدی باشد».

در بین رنگ های آبی، گروهی از دختران جوان با بلوزهای قرمز وارد می شوند و توجه هواداران را به خود جلب می کنند، آنها تیم ملی فوتبال جوانان هستند که برای دیدن بازی از نزدیک آمده اند.

من ولين نفر بليت خريدم!

كمي دورتر زن سالخورده اي با نيروهاي امنيتي بحث مي كنند. אז עם טאמאקיאני טאמהךיאני טאים עבור תים מהבובשאן רא כלאפה שדע אסט ו דוסט דרד דר מסיר רפט ו אמד באזי רא רא רא רא עם או נימי הדן אני רא רא בה ו נימי הדע:« בה אנג עיט פרוש באז שד שד, בליטמו כרידמ. فقر کنم من ولین کسی بودم ک بلیت بازی رو خریدم. می دانم که فوتبالیست هستم و می دانم که طرفدار استقلال هستم.

تفونش زنگ می خورد:« بابا، انجا همه امدن اختبر بگیرن، هیککی بازی رو نمی بینه ک، گیج شدم». تفونش را کے کے می کند به سمت بوفه می رود تا اب بھرد

قیمت تنها بوفه ویژه بانوان می باشد. غذای بوفه شامل آب بسته بندی شده، آب معدنی شیشه ای، تخمه، کلوچه و ساندویچ است. هر لیوان آب 10 هزار تومان، هر بسته آبمیوه کوک 25 هزار تومان.

سری هم به دستشویی های استادیوم می زنم ک تولو فیلم بانوان هم دارد! درهایش کراب است و هیکدام بسته نیم شود.

سلام دروب زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

از بندرعباس تا ازادی 24ساعت انگیب!

نیمه اول بدون پاسخ است و گل بین دو تیم عوض می شود. هوادارن سعیل به قسمتها کی ورودشان ازاد است سرکی بکشند. برخی از آنها از همه جهات عکس می گیرند. مریم سعی می کند از خودش سلفی بگیرد، بنابراین می خواهد از خودش عکس بگیرد. به مهنا آن کوشیش را دستم می دهد، کرگشش تمام می شود. با کوشی کرم کند از کرم از کرم اش را میده اش را میرم کند شکر از اش را مید اش را میرد اش را میرم کند شرک اش را میره. او 22 سال دارد و 24 ساعت در راه است تا خودش را به تهران برساند. با برادراش وهذا تا بازی تیم محبوبشان را از کیں بازی بازی دنبال کنید شب را در هتل می گذرانند و سپس به شهر بازمی گردند.

فاطمه هم با مدر، دختر و ساعوفش از احواز وحدی است: « چاند روزه که تخنیم. شوهرم گفت بمونیم تا بازی رو دیگریم و بعد برکیم. מא פאשלים אשיק אסטכלים כה אהואז באשה כה תהערן. هلا هم درام به آشناها زنگ میزنم و جای تک تکشونو خالی میکنم. ما ولين باره ك ومديم استاديوم و كيلى كيف داره. شوهرم نمی دونست و بری همه مون بلیت اکاگونو خریده بود و رامون نمی داد অন্ত্র দ্র ক্ল্য়্যা ক্য়্য঍ তা তিক».

زهرا همور پدرش از یزد وحدی تا بازی را بیبیند. ساعت هشت راه وحدی اند و با عشک زیاد را بازی کند می کند و کله استقلادیلیش را روی سرش تر میک تر می کند.

سلام دروب زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

بازی تمام شود، سکوی دخورتان خلی نیمی‌شود!

بازی با یک گل به سود استقلال تمام می شود، زنان و دختران نمی خواهند ورزشگاه را ترک کنند زیرا برادران، پدران و همسرانشان آنها را تا ورزشگاه همراهی کرده اند. अधित मारडन हौडारान हम बा बानुवान हुजुरषण दर दर साडाइड़ीयू بازیکنان هم برای قدردانی از تعریف هواداران به سمت بانوان می ایندی. همه امید دردان آن روگرا کردی شود و رضی بیدان کند. به نظر می رسد تیم هایی برای بررسی زیرساخت های ورزشگاه ها در شهرهای مختلف تشکیل شده است تا در صورت مساعد بودن شرایط، حضور بانوان بیشتری در ورزشگاه ها فراهم شود و فضای خانوادگی برای تماشای فوتبال ایجاد شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا