استان ها

ستاد کل نیروهای مسلح سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامیداشت

ستاد کل نیروهای مسلح سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامیداشت

در بیناینا ای شور کرت;

ستادکل فرقة اسمیکين در بايهانيا اي با غرميداشت فرا راشين 26 مرداد سالروز ورود ازادگان سرافراز به ميهن اسلامي، اين بريتي را به ازادگان سلکشور و کاديني هاي سبورشان فريک و تهنيت گفت.

خبرگزاری روگر کروپ استیاک آنا، ستدکل فورگای سبورشان در بیاینه ای صبح کرمیداشت فرا راشین 26 مرداد سالروز ورود ازادگان سرافراز به میهن اسلامی.

در آیین بیاینها آمده است: حوادث و وقایع دفاع هشت ساله ملت ایران حاوی نکات آموزنده و الهاماتی برای همیشه در این کشور از جمله بیست و ششمین سالگرد آزادی کشور است که با مقاومت و مقاومت، دفتر طلایی دفاع مقدس را مزین کرد. های عسمانی قنبلاد و اسلام ناب محمدی (ص) را سرلوحه قاران دعا و پس از سالیان متمادی تحمل فرسا در اردوگاهای مخوف ریمت بائه، در آئین روز بهرک، هلاوتی به یاد مردمی را به کام ملت بهرک ایران کشاندند.

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز ملت به برکت این مملکت و فداکاری جوانان کشور است و در هشت سال دفاع مقدس با بالاترین نفس به دست آمده است. -اعتماد به دنیای درون و اتکا به دنیای درونی .

در این بیانیه در پایان با احترام به بنیان جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا و ایثارگران دفاع مقدس به ویژه آزادگان و تاکید بر ضرورت تلاش مسئولین و نهادهای مسئول در پاسخگویی به نیازها و انتظارات این بزرگواران و همچنین در راستای برپایی پرچم مقاومت و پایداری در جامعه خاطر نشان شده است: تاریخچه سرافرازی انقلاب اسلامی صحت این ادعا را تأیید می کند که استقلال، عزت، اقتدار و اقتدار امروز ایران در برابر هجمه های تحریم، تهدیدها و شرارت های نظام قدرت و جبهه، نتیجه مقاومت و آزادی ملت است. که ملت یکپارچه است که با رهبری درایت و درایت و اقتدار فرمانده کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در پیش است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا