اقتصادی

رونمایی از اینترنت کودک و نوجوان به زودی/ اتصال مدارس به فیبر نوری و شبکه ملی اطلاعات

راه اندازی اینترنت کودکان و نوجوانان به زودی/ اتصال مدارس به فیبر نوری و شبکه ملی اطلاعات
عکس زیباست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر که به زودی اینترنت کودکان و نوجوانان و با صلاحدید مردم رونمایی می شود، گفت: ابزارهایی را در اختیار خانواده قرار داده ایم که به تشخیص خانواده است؛ در این راستا با استفاده از امکاناتی که در اختیار ما قرار می گیرد، از اینترنت کودک و نوجوان رونمایی می شود. ما برای گروه های سنی مختلف اینترنت امن، مفید و سالم تعریف می کنیم.

به گزارش ایواره، وی در سومین روز از سومین و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که هم اکنون در سالن این نشست در حال برگزاری است، گفت: آموزش و پرورش به ویژه در شرایط کنونی کشور است و امیدوارم در این شرایط بتوانید نسلی شاد، با انگیزه، خودانگیزه، خلاق و با انگیزه تربیت کنید.
وی افزود: در شرایطی هستیم که دشمنان این مرز و بوم «امید» را نشانه رفته و تلاش می کنند نسل آینده را از نظام، دستاوردها و انقلاب ناامید کنند.
وی با اشاره به اینکه آمارها نشان دهنده گرایش به مهاجرت در سنین پایین و رسیدن به لیسانس است، گفت: این یعنی دشمن سر کار است و در چنین شرایطی نسل تربیت می شود. نامزد و مجاهدان بسیار سخت هستند. मुष शा चिनिन सुदरणी बाय गाम डौम अबाला में तरिबायाय پوند
زارائه پور افزود: فناوری اطلاعات و ارتباطات زنده بشر را زیر و رو کرده است. این واقعیت که امروزه می توانید با یک ابزار با صدها و هزاران نفر ارتباط برقرار کنید، نتیجه تغییرات جدید است. اکنون ارتباط افراد با یکدیگر آسان شده است.
वी बायान याई जाई शुशाली डारड नसली नसलीा तरिवाद आदेश ، विया आंड दर बुद आज म है है व व उनुव उनुव उनुव ، चोड़ा के के के लिए लिए लिए लिए लिए लिए उनुव उनुव व है है है है है म म म म म म म म म म आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज आज. یک دو سکوی پرلتمت جابه‌جایی مصفیر کل دونی را گرفته اند اما ما در کیشورمان از وجود اینها بی نیاز هیدم. یا در حیات خرید و فروش، سه کاهر سکو دونی را اکیلی کرده اند اما کا کیمان کینی سکوهای تراشین کرده ایم.
وزیر ارتباطات ادامه داد: اگر این توافق بزرگ در تعامل دو وزارتخانه وجود نداشت، شبکه «شاد» از عهده آموزش و پرورش برنمی‌آمد و نظام آموزشی با مشکلات جدی مواجه می‌شد. ministry of communication در کنر عدیک و پروژه کار کرپ و دین خود را آدا کرد ಅತ್ತಿಕ್ತಾತೆ ದಿದ್ದ್ಟ್ ಬಿಸಾದ್ಡೆ ದಾರ್ಮ್ಯೆ ಮಾದಿಗ್ತಿಕೆ ಕ್ರ್ರ್ ಕಾರಿಕ್ತಿಕ್ ಮಾದ್ಯಿಕೆ ಮಾದ್ಯಿಕೆ ಮಾದ್ಯಿಕೆ
وی با اشاره به اینکه تقریباً 87 درصد روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت متصل هستند، گفت: در هفته دولت سال آینده اتصال تمامی روستاهای بالای 20 خانوار را به اینترنت خواهیم داد. اینترنت.” در بحث بسترها و بسترهای آموزشی این آمادگی را داریم که با کمک دوستان در امر تعلیم و تربیت بتوانیم از ظرفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه آموزش و پرورش با نگاه حداکثری استفاده کنیم. عدالت آموزشی
Зарае пур разда дад: ما یک پروژه بزرگ فیبر برای منازل و مشاغل و محل کار داریم و معتقدیم که راه حل آن حل مشکل اینترنت در کشور با سرعت نامحدود است. با كمبو دوستان در موسطرة عداقة و پروشة از ترقيم فبرنوري را در هيمان كار مي‌هيم.
وی ادامه داد: البته در برنامه ششم اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات را پیگیری کردیم و حدود 80 هزار مدرسه به این شبکه متصل هستند که ادامه می دهیم و به فیبر نوری نیز متصل می شویم.
وزیر ارتباطات، دانش فضاهای مجازی و ابزارهای مقابله با تهدیدات شبکه های اجتماعی گفت: این فناوری علاوه بر همه فوایدی که دارد ممکن است برای بشریت به ویژه نسل جوان و جوان چالش هایی ایجاد کند. ما از این کار غافل شدیم. در دنیا قوانینی برای استفاده کودکان از این فضا وضع شده و رعایت می شود، اما اینجا نقطه آسیب در این نسل است. प्रेष्टीम तुजे जदी बह इन शिन्ता आस्त.
وی ادامه داد: چون تکنولوژی به سمتی است که کودک در معرض محتوای نامناسب قرار می گیرد، باید خودکنترلی و مهارت های لازم را به کودک آموزش داد. باید وسایل را فراهم کنیم، خانواده و فرزندانشان را در فضای مجازی امن نگذاشتند.
زارع پور در ختامه گفت: يكي از كوب كوب در اينترنت و طابعة است. ما ابزارهایی را فراهم کرده ایم که می توانیم بنا به صلاحدید خانواده قرار دهیم. ما برای گروه های سنی مختلف اینترنت امن، مفید و سالم تعریف می کنیم. ابزاری که ما آماده کرده ایم به خانواده این امکان را می دهد که یک لیست سفید برای استفاده فرزندشان تهیه کنند. این امکان را به صورت سیستمی فراهم می کنیم تا در صورت تمایل خانواده ها از آن استفاده کنند که به زودی رونمایی و در اختیار عموم قرار می گیرد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا