استان ها

ربیعی: امیدوارم صداقت و عدالت در امور فوتبال ایران جاری باشد/ بازی با آلومینیوم سخت خواهد بود

ربیعی: امیدوارم صداقت و عدالت در امور فوتبال ایران جاری باشد/ بازی با آلومینیوم سخت خواهد بود

سرمربی تیم فوتبل مس رفسنجان میگوید بازی فردا تیمش و العلومین شرک و جندید بود.

به گزارش ایواره، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال آقای رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم آراکان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر گفت: من تیم آلومینیوم آراکان را می شناسم و می شناسم. یک فصل با این تیم کار کرده اند. برای شما برای آلومینیوم آرزوی موفقیت دارم. فیکر می‌کنم بازی فردا برای دو تیم جنداد و شرک بازی بود.

وی رماد داد: بازی آلومینیوم مقابل پرسپولیس خوب است و به نظرم شرایط تیم خوب است. تیم ما نیسبت به کایتای کے در سه بازی کیکست هدل است، از امتیاز ناظر بهره‌برداری‌هایم. البته من نمی خواهم اشتباهات تکراری را مرتکب شوم.

سرمربی تیم فوتبال خانم رفسنجان گفت: فکر می کنم کیفیت خود را ادامه خواهیم داد و امسال نیز نسبت به فصل گذشته سعی می کنیم هم مهارت و هم شخصیت خود را ارتقا دهیم و انشاالله بهتر خواهیم شد. موقعیت

ربیعی بریعی به مسدومان تیمش خاترنشان کرد: سه، کاح پدرمان را به دیلی مسدومیت نیمیت. جافري و ميثم تيموري هم مسدوم ستحد و تا آين دو نفر را فردا بردا علي نظريم عما اميدوارم ساير مردم هم بازي كنند.

وی بیان کرد: پیش از پیاین زمان و ترکونت، مرتضی منصوری را جذب کردیم، اما به این نتیجه رسیدم که نیست، اما او دوباره به لیست من اضافه شد و 10 روز است که با ما تمرین می کند.

سرمربی تیم فوتبال آقای رفسنجان گفت: امیدوارم تیم فوتبال در اقدامات خود موفق باشد. فوتبال به دلیل حضور در جام جهانی نیازمند اتحاد ملی است و چیزی که به این پروژه کمک می کند این است که فارغ از هر اختلافی می بینیم که پروژه جام جهانی را با اتحاد پشت سر می گذاریم و بازی های خوبی را می بینیم. برای اگاگ تاج برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و از زحمات جناب آقای مجدی قدردانی می کنم. امیدوارم محور عدالت و صداقت در همه امور جاری باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا