ورزشی

درخواست رونالدو و ۴ بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران

درخواست رونالدو و ۴ بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران

به خبرگزاری لوگر اخبرآنلاین; به نقل از نشریه میرر انگلیس; با بتبت دومین سکابت متوالی منکستریونایتد در کسل جدید لیگ برتر انگلیس، زیادم در تیم براحانی‌تر از قبل شد.

אגר תא פיש אז אז ין only Cristiano Ronaldo בה אינדה אין מיוניאיטד אינדיר נוודה אחדר אחר אז שיאטין סורח בוד בוד, now 4 other teammates and also do not know their situation in such a way that they can get results. این چهار نفر که از وضعیت فعلی خود ناراضی هستند در جلسه بحران با اعضای تیم مدیریتی باشگاه اذعان کردند که بازیکنان فعلی آنها برای خروج از بحران کافی نیستند. در شرایطی است که تابستان امسال 5 بازیکن در دسترس هستند و تنها 5 بازیکن، تایرل مالاسیا، لیساندرو مارتینز و کریستین اریکسن در خدمت هستند.

منچستریونایتد برای اولین بار در قرن بیست و یکم یک هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس را در انتهای جدول به پایان رساند و نتیجه آن شکست خانگی هفته اول مقابل برایتون بود و سپس 4 بار مقابل برنتفورد شکست خورد.

اریک تناخه سرپرست هلدانی شیاطین سره در روسله آین دو باکت به شکته زیر کار گرته است و بھیک میدیاها و رایال کندیدای سریتیرین بکناری فصل دانسته اند.

گزارش شده است که رونالدو به همراه کاپیتان تیم هری مک گوایر، مارکوس راشفورد، لوک شاو و برونو فرناندز، 5 بازیکنی بودند که به مدیران باشگاه گفتند که اگر می‌خواهند نتیجه بگیرند، باید بازیکنان بیشتری بخرند و باشگاه را متهم به عدم موفقیت کردند. جاه طلبی در پنجره نقل و انتقالات

پل پوگبا، نمانیا ماتیچ، خوان ماتا، جسی لینگارد و ادینسون کاوانی پنج بازیکنی بودند که تابستان امسال منچستریونایتد را ترک کردند و همچنین فرانک دیونگ از بارسلونا، متئوس کونیا از اتلتیکو مادرید، آدرین رابیو از یوونتوس، پیر امریک اوبامیانگ از منچستریونایتد جدا شدند. از بارسلونا و مائورو ایکاردی از منچستریونایتد بازیکنان کسانی هستند که باشگاه منچستر به دنبال آنهاست.

258 258

دکمه بازگشت به بالا