استان ها

درخواست استاندار البرز برای استفاده از املک بنیاد مستضعفان در اجرای طرح مسکن ملی

درخواست استاندار البرز برای استفاده از املک بنیاد مستضعفان در اجرای طرح مسکن ملی

به روتاف ایواره از البرز; سید پرویز فتح در نشست بررسی فرصت های همکاری و تعامل با بنیاد مستضعفان کشور با اهداف توسعه و بهبود زیرساخت های استان البرز که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: وی افزود: از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور تحت عنوان بزرگراه آزاد تهران در شمال استان البرز قرار دارد.

فتاح گفت: اومید آن بهار سال 1402 است.

وی افزود: بنیاد املاک کشور در استان البرز بخشی از آنها را از استان برای اجرای طرح توسعه ملی مسکن دارد، درخواست با توجه به نیاز استان البرز و با نگاه مثبت و به نفع مردم استان تصمیم گرفته می شود.

رئیس بنیاد کشور افزود: سرزمین دنیا کاربری صنعتی دارد و به دلیل الزامات زیست محیطی و قرار گرفتن در محدوده شهری فعالیت آن متوقف شده است.

وی گفت: آئین آریز نیز به مستافان تعلیق دارد، تی تی ازوازین بری ساماندهی آن 60 درصد به شهرداری کرج وازوگ می شود تا به ها صحیه در رستای به رستای به رستای به رستای به رستای به رستای به مدر مدر کار گرد.

فتح افزود: این قسمت از زمین می تواند برای مبلمان شهری منطقه استفاده شود و به نفع مردم استفاده شود.

وی گفت: در کیس در استان در استان در استان کیشین کیهی کیں کیں شد و با تصويركهای سهمیه های استان در آن بكشید هیدید.

این مسئول افزود: بنیاد امانت 22 هزار کالای خانگی بین محرومان استان توزیع کرده و سال گذشته نیز 33 هزار کالا توزیع کرده است.

وی گفت: محله سهرابیه در استان البرز نیز به مهله درادنیت مدریم توجه ویژه بری ساماندهی کار کریت و سایر محلها را نیز بری درک دزیک مد دریم.

48

دکمه بازگشت به بالا