استان ها

خدمت به مردم مهمترین رسالت مدیران جهادی است

شهمت به مردوم مهمترین پیام مدیران جهادی است

معاون سیاسی امنیتی مرزی قزوین گفت: خدمت به مردم و تلاش جهادی گره گگایی مکلات ازت رسای می مدی می مدی مک می می می می می میک مک مک مک مک مک.

به لوگر ایواره از قزوین; همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عصر یکشنبه در این مراسم با حضور ابووالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین، عباس کاظمی، فرماندار، مسعود خواجه، مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان و سیرهنگ محمد امیری مقدم سردبیر نشریه و ارزش دفاع مقدس 504 پروژه برق در استان قزوین بهری بهری ریسیت.

ابوالحسن كبيري معاون امنيت سياسي استانداري قزوين در كرامين عنافرة آين قائه ها گفت: آنچه را كه ما با خون ازدواج كرديم شهداست و همه ما بايد قدر آنها را بدانيم و در خدمت به مردم جديت داشته باشيم.

image_2022_8_28-19_49_40_199_bWP

وی افزود: امروز در روز اخلاق و معنویت شهدای ملکوت و رشادت را گرامی می داریم و امیدواریم شهدای کشور را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

كبيري بيان كرد: اگر باباگري نام افرادي از خود برجاي لييںيم بنيني كيمت به را جيديني و بدانيم كوشي از رسالة مدين در كيميني است.

معاون سیاسی امنیتی قزوین یاداورشد: خوشبختانه با حضور مدیران جهادی در صنعت برق شاهد خدمت رسانی شایسته به مردم هستیم و با همه مشکلات و افزایش هزینه ها در سال جاری سکوت نکردیم که وجود دارد. سرنوشت

وی گفت: مجموعه باغ موزه دفاع مقدس که در حال ساخت است تا دو سال آینده تکمیل و به مکانی مقدس و ارزشمند برای آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس تبدیل می شود و برق رسانی به آن یکی بود. از وظایف مهمی که مدیران صنعت برق هر روز بر روی آن کار می کردند

image_2022_8_28-20_11_7_427_Jm0

کبیری گفت: باغ موزه دفاع مقدس و نمایشگاه آن از جمله اماکن مورد نیاز استان است که با طرح توسعه آتی نیازمند برق مستقل است و امروز زیرساخت های لازم برای تامین انرژی ایجاد شده است و این امر کار خدمت به شهدا محسوب می شود».

در رضاء پاست هایا 315 کوولت امـر سموه در دست صاخت باغ موزہ دفع مقدس قزوین اوسفانی شد.

انتهای پیام

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا