بین الملل

حماس: اقدام دشمن در نگه داشتن پیکر شهداء نشانگر سادیسم آن است


حماس: اقدام دشمن در نگه داشتن پیکر شهداء نشانگر سادیسم آن است

سخنگوی حماس اعلام کرد که עם נחה עשרה פיקרהאי שהדאם، שיציני אסט קש מערכים עדיגיעים עדיעעאם.

به گزارش ایواره به نقل از خبرگزاری صفا فلسطین، فوزی برهوم سخنگوی حماس در بیانیه خود گفت: ادامه بازداشت اجساد شهدا توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی جنایتی سنگین است که به زنجیره جنایات علیه ملت فلسطین افزوده می شود. ” آين فيلمة‌ها برملاكنده وجه اقتيا وجه اين اسرا و شهداء را اشفاء را اشاء اشاء. ما نمی دانیم که این تعلیق چه تاثیری بر تمامی گمرکات و منشورهای بین المللی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بار دیگر تاکید می کنیم که این سیاست صهیونیسم تنها یک تلاش مذبوحانه است که تا زمانی که صهیونیست ها را از سرزمین ها و مقدسات خود بیرون نکنیم، موفق نخواهد شد مردم ما را از ادامه راه ثبات و مبارزه منصرف کند. מ מרד ו נ נ דר דר ו כ כ ש ר ב ר עש עש בר בר בר בר ען ען ג ג ג ג פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ פ توانند

سخنگوی حماس همچنین از همه نهادهای حقوقی و بشردوستانه خواست تا اشغالگران را تحت فشار قرار دهند و آنها را وادار به پاسخگویی به حقوق مشروع مردم ما و خانواده‌هایشان برای گرامیداشت شهدایی کنند که به مبارزه و مقاومت ادامه خواهند داد.

انتهای پیام

این نوشته از سایت مطابق با استخراج اخبار روز، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، فلذا مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده سایت های منبع بوده و وب سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این مقاله ندارد.
دکمه بازگشت به بالا