استان ها

جهاددانشگاهی گیلان می‌تواند نماینده ثابتی در قرارگاه جهاد علمی سپاه معین کند

جهاددانشگاهی گیلان می‌تواند نماینده ثابتی در قرارگاه جهاد علمی سپاه معین کند

Есна/Гилан فرمانده سپاه مقدس گیلان با استقبال از تقویت همکاری های ارتش مقدس گیلان و جهاد دانشگاهی استان در عرصه های مختلف، گفت: در راستای صیانت و تقویت همکاری و همیاری دانشگاه اسلامی گیلان، جهاد دانشگاهی استان گیلان به الی ثلاث از زوایای تعلیمات جهاددانشگاهی و بهره مندی از ستکرته دو نیهاد در کیت نام فیلمتیک کنده، دانشگاه گیلان می تواند نماینده دائمی در ستاد جهاد اسلامی ارتش برای حضور مستمر در جلسات تعیین کند.

سردار عبدالله پور در آستانه چهارمین سالگرد تاسیس سازمان انقلابی جهاددانشگاهی در دیدار با متولی و اعضای سازمان جهاددانشگاهی گیلان، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (علیه السلام) گفت: : علم و دانش روز برای پاسداری از نظام و انقلاب، بسیار مهم است. همری با نهادهای توردین علم نیز در کامل کامزی معین، هیمه آندید ما کار دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید توجه داشته باشیم که فقط به الفاظ و القاب اکتفا نکنیم، افزود: ریشه فعالیت های جهادی بر اساس فرهنگ جهادی است، به عبارتی کار برای خدا و کار برای خدا نیست. خستگی داشته باشند، با وجود اینکه با تلاش و کوشش فراوان همراه است. ريسالة كار جيهادي، است باید از رفع هراس نهد و با کار جهادی در پی رفع اینها کرد

سردار عبدالله-ور با تعارف از صورباس سباح قدس جیلان و جهاددانشگاهی استان در حوزه های همافزایی اهدایی را در هیئت های کادانشگاهی استان در هیئت هامفزایی را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: جهاددانشگاهی گیلان می تواند برای حفظ و تقویت تعامل و همکاری مشترک، نماینده دائمی در ستاد سپاه جهاد اسلامی را برای حضور مستمر در جلسات تعیین کند تا شناخت بیشتر از ابعاد فعالیت های جهاد دانشگاهی و بهره مندی از ساختار این دو نهاد به منظور اجرای

فرمانده سپاه مقدس گیلان گفت: ایجاد همکاری جهاددانشگاهی و ارتش می تواند منجر به تحقق اتفاقات بزرگ و موثر در استان شود. با تعليق به آن قائدة كردن نظام از دوكتون سبحان است، بايد بر حل رفع شده باشد و با هنر يكنگلي بوده و با هنر يكنھلي، از همين ستركته در رفع رفع رفع بهرا برد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا