اجتماعی

تولید سامانه‌های هوشمندی ترافیکی توسط سه شرکت دانش بنیان ایرانی

تودید سامانه‌های همشندی ترافیکی تسویر سه شرکت دانش بنیان ایرانی

3 دانش‌بنیان به هوز توریدها تولوهای VMS و ترافیکی و سامانه هوشمنها دیلام نام استانها ورود به بومیکی تنکلیها آن را را.

خبرنگار خبرگزاری به روتافه ایواره; ترافیک یکی از معضلات شهری است که روش های مختلفی برای کنترل آن به کار گرفته شده است، اما تقریباً همه آنها ناموفق بوده است و برخی از این ترددهای شهری به دلیل تردد زیاد خودروها است، پاسخ این است که شهر فاقد این مشکل است. ظرفیت این حجم از خودروها، ناهماهنگی و عدم وجود علائم صحیح مسیرهای رانندگی به روز شده است.

اما برخی از این چالش ها را می توان با کمک فناوری های نوظهور و تولید محصولات فناورانه قابل کنترل و مدیریت کرد. به عنوان مثال تولید برخی علائم و نشانه های راهنمایی سازگار با فناوری و نوآوری یکی از راه هایی است که در ایران با ورود 3 شرکت دانمارکی امکان پذیر است.

این محصولات با حمایت بنیاد توسعه فناوری فضایی و حمل و نقل پیشرفته به بازار رسیده است. ابزارهایی که برای کنترل ترافیک و تسهیل ترافیک شهری ایجاد شده اند.

«تراحی سامانه بی‌سیم تعلیم‌رسانی» شرکت امیدان منظومه شرکتی از این ترودین است. شرکت پیشرو در زمینه فناوری های نوین که توانایی تولید محصولات یکپارچه روز دنیا با کیفیت تضمینی در سیستم های شبیه سازی و نمایش را دارد.

متخصصان شرکت امگا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تلفیق آن با دانش و توانمندی های بومی، به تولید سیستم های نمایشگر و سیستم های شبیه سازی نوآورانه در زمینه هایی مانند دفاع و امنیت، صنایع تولید و توزیع، حمل و نقل مشغول هستند. و ترافیک، کنترل و نظارت، تبلیغات و بازاریابی رسانه و رادیو تلویزیون، معماری و هنر دیجیتال، بازی و سرگرمی، آموزش و پژوهش و غیره.

«کنترل اتوماسیون ناوگان‌های هامل‌ونقل جداه‌های و دروشهری» هم دیر ترکه‌ای است که در آئین‌پرد به فناوران شرکت فزار فردز به تورید رشه است.

یکی دیگر از محصولات تولید شده در این حوزه شامل «VMS و جداول تردد و دستگاه های هوشمند» است. شرکت تعلیق کے کے کے شہرود مبتککر شاهرود با اتکا به توان به شما میتوانید بتوانید به هنی هوز ورود کردید و نکھی است اوردی در تکلیکی در تکلیکی در تکلیکی کے کے کے است و فوت کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا