عمومی

تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه زنجان کلنگ زنی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه زنجان کلنگ زنی شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، روز یکشنبه در پنجمین روز از هفته، عملیات اجرایی تقاطع ورودی غیر همسطح دانشگاه زنجان با حضور وزیر دادگستری، نماینده ولی فقیه استان، استاندار زنجان و معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان آغاز به کار کرد.

مدیر راه و شهرسازی استان زنجان در این مراسم به اهمیت و جایگاه دانشگاه زنجان اشاره کرد و گفت: دانشگاه زنجان یکی از پررونق ترین دانشگاه های کشور است.

مسعود بیات تاکید کرد: دانشگاه زنجان یکی از بزرگترین دانشگاه های شمال کشور است که بیش از 15 هزار دانشجو در مناطق مختلف کشور دارد و جمعیت این دانشگاه یک شهرستان است.

وی به ضرورت ایجاد تقاطع غیرهمسطح در این محور اشاره کرد و گفت: تقاطع همسطح ورودی دانشگاه زنجان ایمن سازی شده و ضوابط ایمنی راه پروژه به تصویب آژانس مسافرتی دولتی در استان زنجان

مدیر راهداری و شهرسازی استان زنجان گفت: این طرح در تسهیل روند عبور و مرور و کاهش تصادفات رانندگی در این محور موثر خواهد بود.

بيات منش به به بهه بهه بهه بهه بهه بهی بهی بہتین این بایت به به به بهه بهدی به به بهه بهدی به بهه بهدی به بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بهه بههادری

دکمه بازگشت به بالا