اجتماعی

تشکیل تیم ۵۰۰۰ نفره واکنش سریع در هلال احمر

تشکیل تیم ۵۰۰۰ نفره واکنش سریع در هلال احمر

به گزارش شفاف، ظهر امروز در نشست خبری که در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد، گفت: در چند ماه اخیر در بحث امداد و نجات شاهد چندین عملیات امدادی از جمله زلزله، سیل، فروریختن ساختمان کلانشهر، عملیات زمستانی و ایام نوروز.”، بوشور امدادی و عزاداری دهه اول مه محرم و … بودیم. ماموریت هایی که سنگین و سنگین هستند.

وی گفت: در سیل و زلزله با اینکه تعدادی از هموطنان خود را از دست دادیم، حادثه ناگوار بود، اما جمعیت هلال احمر در امداد و نجات و در مقایسه با سایر هموطنان به خوبی عمل کرد. عملیات، می بینیم که در بحث تجربیات ارزش افزوده است. عناسفا المزيد منتديات و قلم آن ها نيز خوب بود.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: زلزله خیلی شدید نبود، اما سیل در پنج استان جنوبی و سیل در چند نقطه تهران بد بود و علاوه بر تلفات جانی، خسارات زیادی نیز به همراه داشت. خسارت مالی به مردم در این عملیات بزرگترین محموله امدادی را که شامل 120 تن بود به سمت مناطق سیل زده جنوب بارگیری کردیم و با همکاری و همدلی ما و عزیزترین ارتش، ارتش و…

عجیب و غریب و قابل مذاکره بود. آن جا از سویی نیکل های معاند نیز بری سنگ سنگ تمام کاکتند اما قلم کلمین کلم آن ها را شکست. شبکه ها بی صداقت بوده اند و اگر زحمات خبرنگار نبود شاید می توانستند پیشتاز باشند.

کوندلی گفت: مردم آبادان در شرایط خاصی نبودند اما کارهای قابل توجهی برای امداد، نجات و حمایت انجام می دادند. غذا، لباس و… به محل عقود دائقة مي بيريند و هر كسي قصد دائة نقشي در كمبو به مدادرساني دا عقدادة دائلة. در انگرما کسی تشنه نمی ماند و اب خنک به مدادکران می دید و به موکب و دَه های عزاداری راه می رود. به خانه مردوم ک می رفتیم همه همان را مییند کے کہ و کہے ہے ہے ہے

کولیوند کرد: در سیل اخری ۲۶ استان کارگر شد. وقتی به این اتفاقات و اتفاقات نگاه می کنیم، می بینیم که شبکه ها یکی دو بار به کشورهای دیگر توجه می کنند، اما تا جایی که امکان دارد، از حوادث نمی نویسند و گزارش نمی دهند. این وظیفه خبرنگاران است که باید با آن کنار بیایند.

وی گفت: در برخی از شهرهایی که درگیر سیل بودند برخی از منازل و باغات آنها از بین رفت. در تعريف العربية تعليم خوبي نمع شد و هلا نيز بريا العرباين علي حامه شد.

وی در به کارگیری نیروی هاهری کیفت گفت: سعی کردیم نیروی انسانی ماهر و مجرب را ارتقا دهیم تا بتوانیم خدمات خوبی ارائه دهیم. در کیںا سیل امامزاده داوود تا کمتر جست و جو کیدم کین کیا شرک است و نیاز به دلسوز دارد ک بحمدله در حلال احمر شماره آن زیاد است. همه این افراد از نظر تخصص باید آماده باشند و در رودخانه خروشان یا گل باشند و نتوانند کسی را پیدا کنند.

وی کرید داد: در سیل امامزاده داوود که هولی دو صبح اوکھی بدود بود هولی عصر همان روز اگاگ 40 ایرا زیدا به در کل و لای ترکمی بود. او به استبداله شد. یا زمانی که ساعت دو ساعت از سیل می گذشت، دسترسی جاده و نیروی انسانی قطع شده بود و حتی در دو نقطه اصلاً امکان دسترسی وجود نداشت. به ما گوره شد دو مجرو از زیر آوار درورده که نیست با بالا بردن بالون و دشواری عملیات به حدی که امکان فرود وجود نداشت، امدادگران دو قربانی را به داخل بالون راپل زدند و حمل کردند. این افراد به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: عده ای نتوانستند از خانه خارج شوند و بعدا آزاد شدند. در نظر نیز با کومک راه نیرو اهنو و آمدکی به همال شد و مسیر نیز رازهایی شد و کید از زهدر، بیل کامیون و لودر به سمت کے شد. در 26 استان نیز همین برنامه را داشتیم و مشکلاتی داشتیم که مصدومان را به مکان امن منتقل کردیم، در بین این افراد مادران باردار، بازماندگان و… و برخی نیز بیماری های مزمن داشتند. در پیک کورونا هم بودیم و بیدی کایسی را در نازر می کیتیم. امیر نامی مدیرعامل سازمان مدیریت بحران نیز به خوبی بحران را مدیریت کرد. در یکو دو تا هم از تحمیل استان تهران خاص خشم امد که عدم شجاعت و برامن ریز بود.

تشرید تیم رایکی کریں پین هزار نفره در هلال احمر

وی در از کھی برای تشرید تیم رایکی رایکہ هلال احمر خبر داد و گفت: در دستور کار، در دستور کار کی 5 هزار نفر را در هیر رایکی کریو. از سوی دیر نیز از سال 92 به به کے را به روز کے مناکشه دیم 9000 دستگاه آمبولانس به ناوگان اضافه شود. از همه محموله و فردي است كه در حال الموازم ين ها هديم

کولیوند افزود: در آستانه عید با کمک رئیس جمهور توانستیم سهام را شارژ کنیم که بسیار موثر بود و اگر این کمک میسر نمی شد امروز با مشکل مواجه می شدیم. به همین دلیل نمایندگان مجلس که حدود 260 نفر بودند نیز از خدمات حلال حمر جمیعة تشکر کردند. امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم و از آن بهره ببریم. در حال دائن ها بستان ها نیز آدیم و خانه های هلال کے از این ها برامنا ها هستند نیز در دوست کار دریم.

وی با کیں با تعلیم در حلال احمر نیز گفت به تعلیم در حلال حمر نیز کیدی توکیل سند نیز از از های ما است و ومیدیدریم بقومین از تکیلیه های نیز کیمی کینیم.

با باین این نیست به خود جلوتر هدیم کرد کرد کرد خوبی های خوبی دستیم و خوبی های نیز تریں دادیم. هوزر پررنگی داشتیم که با برامان بود و مسداق آن سامت بود مصر بود که هوزر بررنگی بود که با برامان بود و مسدق آن مسر بود که ریسی و دبیر کل نیز در آن هوزر بدیر بدیر بود. گفته شد که ما جزو پنج کشور برتر دنیا هستیم و آخرین جلسه هم یک ماه پیش در چین بود که بالاترین علامت صلیب سرخ ثبت شد و ای کاش برای مردم بیشتر توضیح داده می شد. این یک تصادف بزرگ بود که بین سال 192 کشور و کشور بهتر شناخته شدند.

کولیوند با بیان آن برتر کردان به همه ملت بود گفت: شش کومیتی را دادیم دادیم ک کار شد سه کیمیتی مسلسیش با ما با بهد. برای اولین بار دو پست مدیریتی در ژاپن برگزار شد و دوازده تفاهم نامه با این کشور به امضا رسید و تعدادی دیگر نیز در مرحله بررسی هستند.

وی با تکید بر کے کے بہیں بہیں هجی نیز در آختین جمعیت هلال احمر گفت: در آن پرد اشیک ترین نیروها را ازام کیمید. کیفیت خدمات درمانی حج مربوط به سالهای آخر گذشته است. اغر يادتان بهد بعد از حجج يك امارزيادي از سرما كروني مي فوكس مي فيد ام امسال آنتور نيدي. Even Hajjāj در برکس فرمهای خود را ازهدی پر کرده و مجموعا در 60 روز هجی سه نفر فوتی دستیم. علاوه بر این زائران نیز مشاهده کردند.

وی افزود: در این ماموریت برای اولین بار بود که رئیس جمعیت هلال احمر ایران با رئیس جمعیت هلال احمر عربستان دیدار کرد. מא היק גאה דידאר נשדעטים ו אשיטים קוובי דר אפטים מא לפעטעשד שד. این امر باعث شد که بازدیدکنندگان نتوانند از خدمات رفاهی اعراب استفاده کنند و سلامت خود را حفظ کنند. குர்கு குட்டு है ஬ேரியு அய்று இயாரு க்குக்க்கு ஶு஡்து ஶு஡்து ஶு஡்து

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات این سازمان در خصوص پیاده روی اربعین نیز گفت: در کشور موضوع امداد و نجات را در دستور کار داریم و در محورهای ارتباطی که به غرب متصل می شود. مرزها، پایگاه به پایگاه و مقر به مقر.” ما کمک می کنیم. همچنین بهداشت و درمان در کشور عراق نیز در اختیار جمعیت هلال احمر است که نیروهای مسلح، کاروان ها و نیروهای مسلح زیر چتر امام حسین (ع) و در کنار هلال احمر در حال خدمت رسانی هستند. چه چیزی را تجربه کردیم؟ در برخی از نقاط نقطه صفر مرزی این امکان وجود نداشت که بعد از حمله یک مرکز بهداشتی راه اندازی کنیم و از مهمانی های بزرگ خواستیم که امسال برای جلوگیری از گرمازدگی، بیماری های ویروسی و حتی وبا حضور داشته باشند.

ادامه دادیم: سعی کردیم پایگاه داشته باشیم و مرکز درمانی خود را در همین سطح تعریف کردیم. بیمارستان ها و کلینیک های سیار به بیمارستان های ساده و ساده خدمات می دهند. در مسیر نجف به کربلا سعی کردیم مرکز بهداشتی و درمانی داشته باشیم و بیمارستانی برای قرنطینه، گرمازدگی و درمان دندانپزشکی داریم که از آن استفاده می کنیم. در کاظمین، سامرا و … را نیز بوشوه هامین داد. در حال استقرار چهار بالگرد در مرز هستیم و دو فروند هواپیما نیز به عنوان بیمارستان هوایی آماده کرده ایم که در صورت نیاز می توانیم از آنها استفاده کنیم.

کولوند با بیان اینکه مباحث آموزشی در این سطح از محتوا را نیز آماده کرده ایم، گفت: یک بحث کلی برای افراد در خصوص پیشگیری از بیماری و نکات بهداشتی و آموزش مهارتی برای تیم های تخصصی ما که بیشتر فیلم، کتاب و بروشور است.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: با گروه های مردمی عراق هماهنگ کرده ایم که مثلاً اگر پایگاهی در منطقه داشته باشند، ما پایگاه دیگری در آن منطقه نداشته باشیم. بر همین اساس آئین روگرین ها نمع دادیم. יק פארקים ו מאונור השעשון המ דר הקאר ארק המעים דעד.

وی با اشاره به استفاده از برخی نرم افزارها برای ارائه خدمات به میهمانان گفت: نرم افزارهای عملیاتی نیز تهیه شده و نرم افزارهای دیگری نیز برای ارائه خدمات بهداشتی آماده شده است. کنگره سلامت در اربعین را هم داریم که در روز پنجم شهریورماه به صورت بین المللی برگزار می شود و در روز ششم ماه برگزار می کنیم. குத்தை ஬ேரை க்குக்கு செர்ப்ப்பு ஸார்க்கு ஦ிர் குர்ப்ப்பு க்குக்கு க்க்கு பாட்டு र பாட்ட்டுக்கு. همه کشورهایی که در این پیاده روی شرکت می کنند، دیپلماسی. خدمات مورد نیاز برای سلامت و نحوه برخورد با آسیب ها را بررسی می کنیم و بر نقش آموزش در کاهش بیماری ها و کاهش تصادفات رانندگی تمرکز می کنیم.

ما امسال برای هلال احمر از بازدیدکنندگان پولی نگرفتیم: پول را مجانی نگرفتیم، اما مبلغ آن هم زیاد نبود. با این حال می توانیم از کمک های مردمی کمک بگیریم که هرکسی که می خواهد در این راه کمک کند می تواند از طریق هلال احمر کمک کند. محورهای این کنگره بیماری های شایع در ایام اربعین است. حوادث و سوانح و راهبردهای پیشگیری، مدیریت خدمات بهداشتی و مدیریت بحران و مدیریت تجمعات جمعی.

به وی هلال‌احمر دوازده کشور خارجی دارای یک مرکز بهداشتی هستند که در آن نقش دارند و نقش دیپلماسی سلامت از بسیاری از دیپلماسی‌ها مؤثرتر است.

وی با زیاد به ورود جمعیت حلال احمر به کرمی کیلمی کیفتی گفت: کاری در جمعیت هلال احمر به رورد کے کیلمی کیلمی است. بسیاری از حوادثی که ما با دستان خود با آنها مقابله می کنیم ناشی از تغییرات آب و هوایی است که ما شروع کردیم و در حال پیگیری هستیم.

وی ادامه داد: در باینا کام دوم به خوبی شامید شامید و تیمهای ساحر ما برنامه هایی را برای کاهش آسیب های اجتماعی آغاز کردیم. پاک یاس، دادرس و… از جملة آئین پاک‌ها است با کمک بانک تراست ایجاد کردیم. جشنواره بین المللی هم به ویژه در سیمای شهید سلیمانی برگزار شد که در آن می گوییم شهید سلیمانی در کاهش درد چقدر نقش برای مردم کرد.

کولیوند افزود: همچنین خیریه را برای ساماندهی و جذب حداکثری در دو هزار و بیست محله فعال کردیم، همچنین با کمیته امداد و… با تعالیق به شعر سال براش شرکت دانش بنیان را دریم کے کے کے کے ما خط تولید دارو را فعال کردیم و مرکز نوآوری را نیز در جمعیت هلال احمر ایجاد کردیم. در حال راحتسی داروخانه انگلیسی یز کیدیم.

فرمود: در تحميل حلال حمر نيز دو دغدغه جدي دريم كو ولين تحميل در بحث در حديثة علي جميع و عمدتغران و نجات غرمي است كه در باستقائات كارمي است. در نظر داریم همه آنها را بیمه کنیم و علاوه بر آن از قانون حداقل دستمزد بهره مند شویم. برای استخدام نیاز به مجوز دولتی داریم که در حال حاضر از سازمان برنامه، بودجه، امور استخدامی و نمایندگان مجلس پیگیری می کنیم.

کولیوند در باره امریه در جمعیت حلال احمر کرد کرد کرد کرکر کرد نیز به ما امریه می‌دین و کوبی کردین با ستادک لئوه فریمی دریم.

وی در به سوالی کارک تعریف هوزور مشاهدان در های عقود کیںین نیز کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد: অন্য়ার সুর্র রিস্স স্র্সান ব্র্জান বেরান ، আস্ত্রার ، শ্র্ডাডার و .. অব্য়ি हा मी गुवेद चा फरडी गली गली गली ، बरी वाल महाल हैं नी शुड शल( शम नकॉ व गली गली गली गली गली गली गली गली इन आस आस आस आस कह कह ग गरडी गलीा गलीा गलीा गा गा गाफ गाफ गाफी कह आस आस कह आस ग ग ग ग गाफी आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस आस गली गली गली इन इन इन आस आस आस आस आस आस गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली गली इन इन इन इन गली. مثلاً وزیر محترم کیشور در کیکیا متروپپ در همه دیمینی استرکی بود، اما افراد غیر مرتبط نباید حضور داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا