استان ها

باید به تاسی از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان اسلام بایستیم

رهبر نهضت خلق خدا در یمن گفت: امام حسین (علیه السلام) نماینده اسلام اصیل و رسول خداست و برای اعتلای امت و نجات آن از دست دشمن اقداماتی انجام می شود.

باید به تاسی از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان اسلام بایستیم

گزارش کردن خبرگزاری گروه جهان انا، سيد عبدالملك الحوثي تي سكناني به روز عشورا گفت: كينه اميريكي ها و و و يشريلي ها از ما به ديلي استيكل و تكمه رو نوبدن ملت ماست، دوسهان درــبي به دريكادين امم شيدت تا آن را آن را و فرمانبردار خود كند.

وی کرد داد: بریک علمای فوسد به تصفید عدیدی سازیری با «اسرایل» و عملینی و به آمریکا استرده ومی ومی برای انگ لیکیوسی و دیتی بتراشند.

الحوثی رضا داد: دوسهمان به زانودربردن ما و به زیر سلته دربردن ما و به آینه تفادد در پی در پی و تحریف دینی و گردین وگمرادن ملت و آزمون دربین درین کین سفته است.

وی تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل می خواهند ملت را در همه عرصه های زندگی از مسیر درست منحرف کنند. נח נח נחרי שיטנ تحلیل סט ק ק עשר על על ב שר דר י י ב ב ר ר ר ר ר ר ב ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ר ב י י י י י پیدا کرد.

رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: آمریکا و صهیونیسم با توطئه و توطئه چینی ها علیه جهان اسلام اقدام به فتنه انگیزی می کنند، در واقع در همه برنامه های خود دین و زندگی ملت را هدف قرار می دهند.

الحوثی سبل تسلیت عشورای حسینی گفت: دین مشترک اسلام آن چیزی نیست که بخواهیم امام حسین (ع) در دوسهم آستادجی کنیم.

وی افزود: دشمنی عربستان و امارات و حامیان رژیم صهیونیستی با مبارزان فلسطینی بر همگان آشکار شده است.

الحوثی گفت: کشودن هریم هریم به روی بروی بروی کرمه مکره و مدینه منوره به روی زیونیست ها و جهودیان.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: امت اسلامی باید تلاش کند در برخورد با دشمن صهیونیستی موضع صحیحی اتخاذ کند و اشغالگران را از فلسطین بیرون راند و از مردم فلسطین حمایت کند.

وی افزود: رویارویی جنبش جهاد اسلامی با تشدید تنش ها و شهادت فرماندهان سران این جنبش نشان دهنده اهمیت آگاهی از مسئولیت ما در قبال ملت فلسطین است.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: هدف مشخص پایان دادن به تجاوز و محاصره است و باید محتاط باشیم و مراقب همه عوامل پیروزی باشیم و قدرت خود را افزایش دهیم و با ترس های شما مقابله کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا