عمومی

افتتاح ۱۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در فارس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

افتتاح ۱۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در فارس - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار یدالله بوعلی در آیین افتتاح یک هزار و ۴۰۰ پروژه محرومیت زدایی در این استان و همچنین تجلیل از ایثارگران، سردار عبدالله اسکندری گفت:ع) است، کرانگاه محرونیت دفیه استان فارس و کرانگاه احمد بن موسی (ع) شیراز که مسئولیت محرومیت زدایی را بر عهده دارد، موفق به تکمیل 1400 پروژه محرومیت زدایی شد.

وی افزود: این پروژه ها شامل ساخت خانه های محروم، نوسازی منازل محروم، انشعاب برخی از منازل محروم، نوسازی و ساخت مسجد، نوسازی و ساخت سالن های ورزشی، خانه علم و دانش بود. کتابخانه ای که امروزه در سطح استان فارس، شهر شیراز و قلمرو معمری قرار دارند . احمد بن حضرت موسی (ع) اعدام شدند.

سردار بوعلی ارزش این پروژه ها را بیش از 500 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبارات با بی حقوقی ارتش، کمیته های امداد، نهادها، سازمان ها و خیرین تامین شد و در نهایت کار به پایان رسید و امروز شاهد هستیم. استفاده از آن

فرمانده ارتش فجر فارس یادآور شد: ارتش در راستای محرومیت زدایی اقدامات متعددی را در کشور انجام می دهد و به همین دلیل ایستگاه های متعددی برای پیگیری این کار به صورت گسترده و گسترده در استان ایجاد شده است. فارس همچنین با کمک ادارات و (ع) (ع) فعالیت می کند و تمام اداراتی که به نحوی می توانند در محرومیت زدایی نقش داشته باشند جزء آن سازمان هستند و با یکدیگر همکاری می کنند.

وی با بیان اینکه به همین مناسبت 32 محله را در شیراز شناسایی کردیم که نسبت به سایر محلات از برخورداری کمتری برخوردار بوده و دارای مشکلاتی هستند که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: نمع دادیم و در کشتن هایی وارد کیمید کی کی کیک را در مهلات کانیمی می کنند.

Бо Али ба састреих из чарае ма изданный махалат ислами ист، گاوت: با این رویکرد وارد عرصه محرومیت زدایی نیز شدیم که در ابعاد مختلف انجام می شود و نه تنها عمرانی نیست، بلکه ابعاد فرهنگی و اجتماعی را نیز در بر می گیرد و در این میان. راه، مردم آزاد کار ما کار مشاوره، آموزش و توانمندسازی انجام می دهیم.

فرمانده سپاه فجر فارس از راه اندازی بیش از 62 کارگاه اشتغالزایی در سطح شیراز خبر داد و گفت: هر کارگاه متشکل از مشاغل مختلف است که توانمندسازی و تولید در آن صورت می گیرد که در این صورت موفق شدیم برای تعداد بیشتری اشتغال مستقیم ایجاد کنیم. بیش از 3 هزار نفر در شیراز

او گفت: متشکرم خداوند ظرفیت های زیادی در استان فارس دارد و اگر فضا فراهم شود می توانند به ایجاد اشتغال و تولید کمک کنند.

سردار بوعلی در رضی سکنان خود با بیان کین کارگاه احمد بن موسی (ع) در سطح شیراز و مراکز عمرانی اقدامات محرومیت زدایی را در سطح استان انجام می دهد.372 روستا.

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: اقدامات گسترده و گسترده ای در حوزه های عمرانی، کشاورزی، راه های روستایی و … در حال انجام است.

دکمه بازگشت به بالا