اجتماعی

احراز صلاحیت در رتبه‌بندی معلمان جدی است/آموزش از اول مهرماه حضوری است

احراز القلادة در رئة‌بندی معلمان جدی است/اموزش از مهرماه حوزوری است.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه از روز اول مهرماه آموزش و پرورش دانش آموزان حضور داشته و مشخص می شود، گفت: اگر مدرسه در تعطیلات ساخته شود، مدرسه آخرین مکان خواهد بود. این چیزی است که من می گویم، مطالعات بین المللی. دانش آموزان بالای 12 سال و مربیان باید واکسینه شوند.

به گزارش ما، یوسف نوری در پایان سومین و ششمین نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن جلسات خصوصی برگزار شد، گفت: مثلاً وقتی مدرسه غیردولتی ایجاد کردیم وزیر فرصت نداد یا در مدرسه دولتی مدیر با اولیا هماهنگ کرد و کارشناسان عملکرد وزارتخانه را ارزیابی کردند که البته این موارد مربوط به گذشته.
وی افزود: دوم انکہ گینتہگیریهای ادالستیز در عدانہ و پروشہ دریم کہ عزام سرابزمعلم به دوردست کے دوردست، کاستن از شماره دانش اموزی از این جملا است. به مقوله افت قاطعة تعدیقة و بروشی سورستی توکیندی کندی.
وزیر آموزش و پرورش خطاب به مدیران آموزش و پرورش گفت: لیا 14 میلیون بتیر نام تمنه شده است. اعلام کردم تمامی اسامی ثبت شده اولی ها مشروط می شود. وقتی کلاس را انجام نمی دهیم، فرصتی برای شرکت در کلاس نداریم.
نوری افزود: باید کمبود واقعی انرژی را جبران کنیم، فردا جلسه نهایی را خواهیم داشت.
وی با تکید بر آز از وال مهرمه عرض المزید هوزوری بود و کاکیتی است، گفت: اغر بنای بر تریشنی هم به داد، مکتب آخرین مکان خواهد بود. این چیزی است که من می گویم، مطالعات بین المللی. دانش آموزان بالای 12 سال و مربیان باید واکسینه شوند.
وزیر آموزش و پرورش افزود: احراز قلادة در رطانة بندي المعلمان جدی است، تورید بگویند که همی‌توری داده شده است. عجله نکن و بگذار درجات هر شخص به او داده شود و بدون عدالت حتی در حق یک نفر.
نوری با اشاره به اینکه بیش از 5500 مدرسه فاقد سرویس بهداشتی هستند که باید مجهز شوند، گفت: تا اختر سال مدرسة ایمن للمدرسة کانکسی و سنگ بالایم 10 دانش اموز می‌شوند.
وی همکنین با رامیں به جدی کریدن حفز قرآن کریم کرد کرد: دار القرآنی کھ کار نکند را به دار القرآن می‌هیم کے کے کہے ہے قرآن را تقویت کنید. سروده های دانش اموزی را روی میز بیرید; अध अियान तर बाश अज जरुप है जिखरमिनी कम मिषोद ، बेचे हा नियाश बह अरजा जुदा दरदन
وزیر آموزش و پرورش افزود: برای ایام عربین مدارسی که در مسیر هستند آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان هستند. پیریل سرمایشی پنگ استان مرزی مهیا بهدا. ארדוגאהי דנש אמוזי רא ניז אפיקין
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا