استان ها

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب خوزستان تا 21 مرداد ۱۴۰۱

آخرین و جدیدترین آمار ویروس کرونا در جنوب شهر خوزستان تا 21 اسفند 13.01.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان آخرین و جدیدترین آمار ابتلا به ویروس کرونا در جنوب خوزستان را در تاریخ 21 اسفند 1401 اعلام کرد.

به لوگر ایواره از reporter آبادانسید محمد محمدی امروز جمعه(21 مرداد ماه 1401) با بیان عنک تی 24 ساعت گیستی 44 مورد مثبت بیمارو کد 19 در محدوده فعالیتدانشگاه پزشکی آبادان ثبت شد، وی گفت: این تعداد شامل 26 بیمار آبادان و 10 نفر از خرمشهر و هشت مورد از شادگان گزارش شد.

او گفت: از ۴۴ مرد جدید ۴۰ بیمار در مراکز پزشکی تعبيه آين دانهاش به روست سرّايي بازدید کنید و رفتار شد و کار نفر نیز بستری شد

متولی دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه خوشبختانه در این مدت 11 بیمار جان خود را از دست دادند. بستر و 12 نفر بهبهدو و از بیمارستان ترخیس شده است.

موقعیت بالا بهداشت و درمان جوب غرب خوزستان در پی این بیان کرد: در هل کرید کل پستی کردی تختی در تابینه این دانیشکه 26 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلام شده از سوی این دانشگاه منطبق با روز پنجشنبه (مرداد 1401) حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته 42 بیمار کرونا شناسایی شده و 27 مورد در تمامی بیمارستان ها مثبت بوده است.جزئیات)

عرض المزيد به زيكر است كه سريرة تعليقة هاي فقدلة علوم پزشکی آبادان شمال غوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود./انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا