عمومی

۶ استراتژی‌ که شما را کتابخوان بهتری می‌کند

۶ استراتژی‌ که شما را کتابخوان بهتری می‌کند

خواندن کافی نیست! বাদ্তি কান্তা কান্তান রা নিজ বাল্া

طبق گزارش ما، در صبح نوشت: «کتاب‌خواندن خوب است. پس کری است که کیتب بخوانیم کار بیگر نمع می دهیم، درست است؟ به نظر می رسد این طرز تفکری است که بسیاری از افراد را به سمت تندخوانی، خودخوانی با کتابخانه های بزرگ و گوش دادن به کتاب های صوتی با سرعت دو و سه برابر سوق داده است. اما همه کیهنها با هم براب نیست. همان تور کاپیکتوس است «نمی‌توانم کسی را به کتابخواندن فردی «سخت‌کوش» بنامم». او باید میدانست کان فرد که کیزی را و کوکی میخواند. درست است که کتاب خواندن بهتر از بسیاری از فعالیت های دیگر است، اما ممکن است افراد این کار را خیلی بد یا برای اهداف بد انجام دهند. سِنِکا می‌قفت: «مغزهای خوبِ خدای کدیل به دیلیِ آشتیاق بیهوده برای دانش‌آموزان بیهوده تحتِ آیرونا کار کریته اند.»

בראי אנקע יק קיבקואנׁ אלעי בעדים، קאשין נשת קאפין! বাদ্তি কান্তা কান্তান রা নিজ বাল্া استراتژی هایی که به شما معرفی خواهند شد به هیچ وجه کامل نیستند، اما اگر حتی دو استراتژی را دنبال کنید، می توانید تضمین کنید که نه تنها یک خواننده حرفه ای، بلکه فرد بهتری نیز خواهید شد.

1. از کتابهای که از آن نیمبرید دست بییرید.

اگر ناگهان متوجه شدید که به سرعت به کتاب گوش می دهید یا کتاب را با سرعت می خوانید، باید این سوال را از خود بپرسید: “آیا این کتاب اصلا خوب است؟”

اگر برنامه یا فیلم تلویزیونی را دوست ندارید، تلویزیون را خاموش کنید. از خوردن بپرهیزید شما صفحات افرادی را که محتوای بی فایده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند دنبال می کنید.

زندگی کوتاه تر از کتاب خواندن است. من قانونی دارم که می گوید 100 صفحه از سنی که دارید، پس اگر کتاب 30 ساله باشد و کتاب در صفحه 70 باشد، خوانده نمی شود.

bhe‌ آn‌ کے ، هرچه پیرتر می شوید ، کتاب های احمقانه را کمتر و کمتر تحمل می کنید.

2. کتاب را تصحیح کنید

وقتی کتابی را می خوانم، نقل قول ها، ایده ها، داستان ها و حقایقی را که برایم جالب و جذاب هستند، در یک دفتر یادداشت می کنم. این کار به عنوان نویسنده به من کمک کرد و من آدم بهتری هستم و تنها نیستم. در سال 2010، هنگام بازسازی کتابخانه عمومی رونالد ریغان، جعبه ای ساخته شد که شبیه برچسب “رئیس جمهور کشور” بود. در جعبه وسایل شخصی ریگان، در دوران تصدی ریگان در دفتر ریاست جمهوری، جعبه های سیاهی وجود داشت که شامل چهار کارت در شش عدد بود و چهره آنها پر از نقل قول ها، افکار، داستان ها، داستان های کوتاه و جوک های سیاسی بود که ریگان با خود می نوشت. امضاء.

این کارت ها دارای عناوینی مانند «برای کودکان»، «برای آزادی»، «برای جنگ»، «برای مردم»، «برای دنیا»، «برای عشق» و «برای شخصیت و برای مردان» از هم یسائر شده اند. این نسخه از ریگان از یک کتاب است. بسیاری از نویسندگان و شخصیت های سیاسی کتاب نوشته اند.

همانطور که سونکا توصیه می کرد: «ما باید به دنبال بخش های مفید آموزه ها، سخنان پایدار و سخنان عقل های شریف باشیم. אנח דעת קח קוביבהِ פרטאלהישדנِ אני בה אמל רא דרען ‑ נה אנה בה האמאסי בהעמן, אשטארהיהי בהיהדט אגראקשדה אז קלאמ ו אראיה אדבריה ‑ ו בהיד אנה רא בהיקובי גייןן תא בריאמן כארנדן.

3. شاهکارها را دوباره پخش کنید

شاید اولین بار در دبیرستان، شاهکاری مانند «ক্ট্বিবিবার্র» را بخوانید. ‏‏ نکته اینجاست که فکر می‌کنید این کتاب‌ها را خوانده‌اید، به نکات آن‌ها رسیده‌اید و به خوبی آنها را درک کرده‌اید، درست است؟ اما ما نمی‌تونیم کتاب‌ها را با ایبار کیھنِ آن‌ها دریابیم و کاره‌شان جیسیوسی کینیم. برها برها کتابهای شاهکار را بخوانیم برای این باید خواند.

سانکا می گوید: اگر می خواهید ایده هایی پیدا کنید که در ذهن شما ماندگار شود، باید روی تعداد محدودی از آثار معلم تمرکز کنید و چندین بار آنها را بخوانید تا بتوانید آنها را هضم کنید.

אז אחר קח זהאן דים דר האלِ חביט אסט ו מא המדאם דר האלِ חביט יאשאי هم می تواند تغییر کند.

4. از دیگران بخواهید کتاب های خوب را توصیه کنند

رالف والدو آِمرسون می‌ویسد: «اگر با انسانی روبه‌رو هستیم که یک انسان محسوب می‌شود، باید کتاب‌هایی را که خوانده است به ما معرفی کنیم».

وقتی تنازان بدوم این هاتد در من نیهادینه شده است هر وقت عدمِ موقعیتِ و انترفان را ستایشش میکردم، از و می‌رسیدم: «کدام کتاب زیدنه شما را کمی داد؟» و بعد کتاب را خواندم. אגר ציבע זינדה קשי רא קשמים דאה אסט ـ ב הר עבור ו סובקי ـ مطمئناً ارزشش را دارد وقت كش. اگر این کتاب اصلاح شده باشد، حداقل امکان وجود دارد که بتواند به شما کمک کند.

5. فقط از تجربه خود یاد بگیرید

يكي از ژنرال هاي آمريكايي يك بار گفت: اگر 100 كتاب بخواني بي سواد محسوب مي شوي. افرادی که می جنگند، می میرند و برای انجام کارهای مشابه تلاش می کنند. إناثــنکردن از دانش انها خودخوی و حماقت است

چگونه آن را انجام دهید؟ چگونه جرأت می کنید ازدواج کنید و به امور بد فرزندانتان رسیدگی کنید؟

اگر فقط می خواهید از تجربیات خود استفاده کنید، خیلی چیزها به خودتان بستگی دارد، بنابراین باید از تجربیات دیگران نیز استفاده کنید. از تعريف تاريخ، فيلصوف و تمعةِ دير بنوشيد. داستان ها و داستان های هشدار دهنده در مورد آسیب، شکست و موفقیت را بخوانید. نمع ندادندِ کونی کاری، ترکِ وسیقی است.

6. از رکود خاشر شوید

موفقیت مستقیم نیست این سفر تورونی و پرپیک‌وخم با بالاوپایین‌ها و وجو و حدیض‌های زیاد است. شما هم‌اکنون در میانه حیض بهید، شما در عماق یک دره بهدی. این وضعیت می تواند ترسناک باشد زیرا به شما احساس ماندن درب منزل را می دهد.

غاه من نیز دخری رھوتی میشوم کھی کریافتادن در ته دره است. وقت کافی برای کتاب خواندن ندارم. اما متوجه شدم که در چنین مواقعی نباید سراغ کتاب جدید بروم، بلکه باید کتابی را بخوانم که حس خوبی به من دست داده و در گذشته برای گفتن دوباره آن حرف های خوبی می خواندم.

به اینکه را انکم کنم کنم و به شروت به را کیب بری کاکادرام، برمدرام را برمیدارم که ک … و به به به کاشف کافه و پیام های جدید در یک کتاب. משגע סט טעשراق ז קטבע מרק א ר ר ר ז ז ז מעזר מעזר נעעם י מעשע רמ רמ רמ מ משל ِ מרד מרד ِ ِ ِ טמע י י تری י تری י י تری י י تری י י تری י י י تری י י تری י י י י تری י י י تری י י י י تری י י י י تری י י י تری י י י پرسیم [متوجه شدید کتاب‌هایی که زندگی من را تغییر دادند، کدامند؟]

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا