حوادث

کشف ۵ جسد دیگر در سیل امام‌زاده داوود

کشف ۵ جسد دیگر در سیل امام‌زاده داوود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کاشف و خردان پیک جدا از پین و بالی بازارک امامزاده داوود (ع) خبرداد.

سيد جلال مالك، در گفت‌وگو با آسنا وی درباره آخرین جزئیات اقدامات آتش نشانان در برابر سیل در ارتفاعات امامزاده داوود (علیه السلام) گفت: ماموریت آتش نشانانی که از دقایق اولیه در منطقه امامزاده داوود (علیه السلام) حضور داشتند. سیل، امروز نیز ادامه داشت و آتش نشانانی که در مناطق سیل زدی بریا کیں مفقودشدگان بودند ادامه یافت. در ادامه این جست و جو، صبح امروز نیز آتش نشانان جسد احتمالاً مربوط به سیل را در کف رودخانه کشف کردند.

در همین راستا بخوانید: کشف ۳کسد در باین دوست کن کن

وی ادامه داد: صبح امروز در دو نقطه آتش نشانی تهران با هماهنگی افرادی که اطلاعات بیشتری از منطقه دارند و حدس می زنند مردم این نقطه از شهر مشغول کار بوده اند. در باینی بازارکه و بالای بازارکه امامزاده داوود (ع) اکیپ های آتش نشانی تقسیم شده و مشغول کار هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهر تهران گفت: از صبح امروز تا به حال نیز تهران ایتش‌نشانان اجساد فیک نفر را در آئین سرکی از زیر سیلاب کنید. دو نفر در قسمت باین بازارکه، از زیرزمین یک رستانور شد که کے کے و یک بھ کردسال بهد کے هر دو نفر شد.

ملکی افزود: سه نفر نیز در قسمت باینی هوزر دردن ک کسد نفر سوم نیز کوبل از زیر گل و لای ناشی از سیلاب کاشد شد. در مجموعة تا به ين كولة تهران، آتش نشانان اجساد پنج نفر را در ارتفاعات امامزاده داوود و بالاتر از رودكن بيرون آوردند. سه نفر را هم عرض الروز در قسمت باین دست رمین کرده است

اخبار مرتبط: خانواده جانباختگان حادثه سیل تهران برای تعیین هویت متوفی به پزشکی قانونی مراجعه کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، این عملیات همچنان ادامه دارد تا در صورت باقی ماندن فردی در زیر سیل، دسترسی به آن آسان شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا