اجتماعی

پزشکان نسل جدید باید در خدمت به مردم از یکدیگر پیشی بگیرند

پزشکان نسل جدید باید در خدمت به مردم از یکدیگر پیشی بگیرند

عسنا/خراسان رضوی ریاس فارگنستان علوم بیدیکی ایران با کیں به در کے در درافہ مقدس گفت: در کیدین نسل جدید ما باید در کیمت به رومد از گرده کریند; همانطور که در زمان شیوع کرونا انجام دادند.

علیرضا مرندی در مراسم یادواره شهدای سلامت و یاد و خاطره دکتر خوارزمی متخصص اطفال که امروز در محل شهدای سلامت مشهد برگزار شد، با تاکید بر لزوم ارائه خدمات به همه اقشار جامعه، گفت: باید وجود داشته باشد. کیفیت و کمیت خدماتی که همه سطوح جامعه را برآورده می کند. دکتر شهید خوارزمی الگوی مناسبی در این زمینه است. वी है डर में मुज्ञान है हम बह क्म्वित मुका मुजास भाष हम है है है बह बह सुश सुश स भह हुजाना दा देशिया हैजा ज़ा हैजा हैसामातातात پوند

وی رضی داد: حدوان به دکتر خوارزمی و شهدای سلامت اجری بی بدیل عتا کرده است. فداکاری را از این بزرگان بگیریم و در حوزه تخصصی خود به مردم خدمت کنیم.

رياس فرحنجستان علوم البرديقة ايران بيان كرد: در دفعي مقدس مديكي نکكي كيد و در جبهه باشتر بودند. در هشت سال دفاع، پزشکان چه در خط مقدم و چه در پشت جبهه، در سراسر کشور مراقب مجروحان و کشته شدگان بودند.

مرندی گفت: در سالهای اخرین بر سالمانی و روحی تخدید عطیری شده است. آنچه از روحانیون می خواهیم این است که به زبان ساده به آنها آموزش دهیم تا بتوانیم این آموزش ها را در ارتباط با آنها به دانش آموزان و بیماران منتقل کنیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایران افزود: زمانی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد به همه گفته شد که در قرنطینه و در خانه باشند، اما به پزشکان گفته شد که بیماران را در خانه نگه دارید و اقدامات درمانی را انجام دهید. آن‌ها نیز با شوجات تمام بر سر بالین بیماران حاضر می‌شوند و تا بهدودی آن پای کار می‌شوند.

مرندی تاکید کرد: سلامتی نعمت بزرگی از جانب خداوند است و باید همواره قدردان موهبت الهی و نصایح بزرگان و در رأس آنها مقام بزرگترین رهبر در راه انجام و تکمیل واکسیناسیون کرونا باشیم. حوزة سلامت به روسلة و يديهآل رهبری آنها واکسیناسیون را با پوشش رسانه ای انجام دادند. من منتظر هستم تا مردم واکسیناسیون را در مصر دنبال کنند.

وی در کاستادی عساتید میگی گفت: معلمی شغل انبیاست و کرویی از معلمان نیز اساتید فیشه‌های اولوم میسیسی شترة. ایشان با لاچ دانش رز دونیا بخ کلاس درس می‌روند در دار ساعتتوی درابت، کیمیتوراسانی بخ مردون را در زز بخ درس میدن.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا