اجتماعی

لزوم توجه به رشته مهندسی حریق/ استقبال ویژه از همایش آتش نشانی و ایمنی شهر تهران

لزوم توجه به رشته مهندسی حریق/ استقبال ویژه از همایش آتش نشانی و ایمنی شهر تهران

معاون حفاظت و پیشگیری از آتش نشانی سازمان آتش نشانی و ایمنی تهران و دبیر پنجمین اجلاس بین المللی آتش نشانی و ایمنی در تهران گفت: استقبال از این نشست دور از انتظار من است.

به گزارش ایواره، کامران عبدلی در مراسم اختتامیه پنجمین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری که امروز برگزار شد، گفت: برای این همایش نزدیک به 8 ماه است که درگیر آن هستیم. تیمی حود 40 نفره باند و در گلبی کے ہیں کار نمہ شد

وی گفت: سعی کردیم چالش های آتش نشانی را مطرح کنیم و دانش آموزان و افرادی که دانش دارند ما را در این زمینه یاری کنند. در واقد تلفیقی که نیاز بود با علم دلد بودم نمع دادیم برای ویلین بار بحث صنعت در همایش وارد شد.

عبدلی با بیان اینکه اگر فرهنگ ایمنی را اصلاح کنیم و مردم را مطالبه گر ایمنی کنیم، می توانیم در آینده حتی تعداد ایستگاه های آتش نشانی را کاهش دهیم، گفت: متاسفانه در این خبرها برامامی کروت نگرفته است.

وی گفت: کشورهای پیشرفته دنیا بیش از 25 سال عمر دارند که مهندسی آتش نشانی می خوانند.

دبير آين همايش گفت: ٢٢ دانيشك برتر كيشور در كشة آين همش با ما ساكريك دردنہ

عبدلی با بیان اینکه مخاطبان اصلی کشور، شرکت های تولیدی، دانشگاه ها و موسسات دانشگاهی و… از این نمایشگاه به صورت انبوه بازدید کردند، گفت: با شناسایی و درک اهمیت حوزه ایمنی، خلأهای ایمنی درک می شود. «و عرض المزيد، تعريف در تحديد مللي و عنديل و… بود.

معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: متأسفانه این رویداد در سال 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، بنابراین امسال مجددا لغو شد.

وی گفت: 280 مقاله علمی داشتیم که در نهایت 199 مقاله برتر را استخراج کردیم که امیدواریم بتوانیم از این خروجی استفاده کنیم.

عبدولی رمضا داد: با ورجانزی های خوبی در این راستا سابریک دستیم و رستبری کوبی روست کرت. همچنین 2 کارگاه جانبی همزمان با پنل ها برگزار شد که کشورهای زیادی از جمله فرانسه و استرالیا نیز در آن حضور داشتند. پذیرایی که از همایش شد فرطر از انتزیر ما بود و امیدیریم رضی بیدان کند. در آن همایش 35 شرکت تویدکندی و وارد کندی، 15 شرکت دانش بنیان و 20 شرکت تدریند هوزور دردن.

ادامه هید…

دکمه بازگشت به بالا