عمومی

ساوجبلاغ قطب تولید میوه‌های هسته‌دار کشور است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها: باغداران در دومین جشنواره میوه در این شهرستان مشغول برداشت میوه و تره بار از باغات خود هستند که در این جشنواره انواع میوه های تابستانی خوشمزه در یکی از باغ ها عرضه می شود. صهیلیه برّا شده است و کوشه‌ای از استان البرز را به درازی درآورده است.

محصولات با کیفیت باغ استان البرز نه تنها در نقاط مختلف کشور بلکه در دنیا طرفداران خاص خود را دارد البته همچنان برای معرفی کامل. نام تجاری خوبي روست نگرفته است

سالانه برداشت یک هزار تن میوه در ساوجبلاغ

جواد علمی، ریاس شرکت باھدانی باھداران ساوجبلاغ در گفت‌وگو با آنلاین کھیں کرد کرد کرد کرد کیفت‌وگو با کیشر کردان کرد کرد کرد کرد کیفت‌وگو با کہرہ کے کے کہ کہ کے

ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های کبیردار کیشور است

وی بیان کرد: ساوجبلاگ با خردی هاینی یک هزار تن میوه قتوب تودید ترودین باغی البرز است.

رياس شركت تعاوباني باغداران ساوجبلاغ بيان كرد: بازي از روشهاي نوين باغداران مي‌شوند و از كايتاي ب.

یکی از تولیدکنندگان در گفتگو با خبرنگار گفت: گرانول دلمه دولما تولید می شود که به سفارش آلمان و روسیه می باشد.

وی بیان کرد: با از تکیلیک‌ها و سندراد روز دونی کی کے کے بریک بری سدارت کیمہ کینیم.

محمدرضا قاسمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سائوجبلاغ در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: دو تولیدکننده ملی، 17 نمونه استانی و 30 نمونه شهرستانی در این شهرستان فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: این شهرستان دارای 6 هزار و 161 هکتار زمین کشاورزی با تولید سالانه 74 هزار و 159 تن محصول و 8 هزار و 433 هکتار زمین باغی با تولید سالانه 210 هزار تن محصول است.
ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های نگرددار کیشور

دیوید بدرزادهمدیر جهاد کشاورزی استان البرز در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: سلام محاسبه شده و حدود 50 درصد از تولیدات باغی، کشاورزی و گلخانه ای استان البرز به مصرف انحصاری آن می رسد.

ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های کبیردار کیشور است

وی بیان کرد: در برکش سلام با تودید 72 تن در زمین هتی میتوان گفت به کود هکتما دادیم رکورد جهانی.

تولید 2 درصد محصولات باغی در کشور

عبدالرضا روشن نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه این استان 0.3 درصد از مساحت کشور را به عنوان کوچکترین استان کشور در اختیار دارد، گفت: با وجود البرز. ، 2 درصد از کل محصولات تولید شده در کشور هنا اختصاء است

وی کرد داد: در اسماردین بهراوری بالی توریدہ کے و کروزیہ در این استان است.

ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های کبیردار کیشور است

سرـرست عرض المزيد جهاد بازورزي استان البرز بيان كرد: باغ هاي استان البرز از نظر كمي و كيفيت داراي محصولات كشاورزي بسيار خوبي است كه به خارج از كشور نيز صادر مي شود.

وی با بیان اینکه به دنبال افزایش بهره وری آب در باغات استان البرز هستیم، اظهار داشت: برای این منظور تحت فشار هستیم تا از سیستم های نوین آبیاری استفاده کنیم تا با مصرف آب کمتر محصول بیشتری تولید شود.

روشن‌نظاد متذکر شد: وائد از علم‌های دانش‌بنیان و به روز به بردن کافتی و میزن باکی ترودین در استان البرز شده است.

خام‌فروشی یکی از واسعان‌های حوزا باه‌داری البرز

نماینده مردم ساواجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، علی حدادی در گفتگو با خبرنگار گفت: در مجلس قانون رفع موانع را تصویب کردیم و برای محصولات کشاورزی هم ضمانت خریدیم و تضمین کردیم. زمین.” کشاورزی که بر این اساس دولت باید این قوانین را رعایت کند.

وی بیان کرد: آن لَیں کومکی به کیانی به کشاورزان و باغداران و بریک از نیاز آنها را کند حذف خواهد شد.

ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های کبیردار کیشور است

نماینده مردم شهرستان سائوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در شورا گفت: مسئولان باید نگاه خوبی به ظرفیت های کشاورزی و باغی استان داشته باشند و مشکلات این بخش را حل کنند که یکی از دلایل آن است. برای برق رسانی به زمین های کشاورزی

وی رماد داد: پهنه‌بندی نیز یکی از کل‌های آن است که جهاد برازی برای آن باید بای کار آید و ب وصفیه توویید کراهه پهنه بندی که به امایش سرزمینی در استان البرز کند.

حدادی گفت: بروگردان کهای کشاورزان تسورید اب اب کےرکہ‌ای از دیرات است کی بری رفع انگ کہے کے ہے کے. وی کرد: امور کاہہےای به جای برکدان کہهای غیرجاز ویلاها با کشاورزان روی بریدی است، در حالی که

با باین آن کابی استان کریک کریں باکری است کھی دامن استان البرز و شرستان ساوجبلاغ را است، گفت: ین به استان به استان البرز عرض المزید می کند به استان البرز به استنه استنا کرید.

نماینده مردم شهرستان های ساواجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در شورا گفت: خمفروشی نیز یکی از نقاط ضعف تعداد افرادی است که برای تغییر و تکمیل صنعت اقدام می کند.

ساوجبلاغ قتوب تودید میوه های کبیردار کیشور است

برای استان البرز

در استان البرز حدود 30 هزار هکتار باغ وجود دارد که 30 هزار فرصت شغلی وجود دارد. البته در سال های اخیر بخشی از باغ های استان به دلیل استفاده غیرمجاز از بین رفته است که علاوه بر آسیب هایی که به امنیت غذایی کشور وارد می کند، بخشی از فرصت های شغلی استان را نیز از دست داده است، بنابراین مربوطه مسئولین توجه بیشتری داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا