اقتصادی

رئیس‌جمهور وزرای کار، صمت و بازرگانی را همزمان به مجلس معرفی می‌کند

رئیس‌جمهور وزرای کار، صمت و بازرگانی را همزمان به مجلس معرفی می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم معرفی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی رئیس جمهور گفت: با بررسی هایی که انجام دادیم گفتند رئیس جمهور رئیس جمهور باید وزیر کار، صمت و تجارت را به شورا معرفی کند.

سید کریم حسینی در گفت وگو با ایواره، در زمان معرفی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شورا، گفت: رئیس جمهور طبق قانون سه ماه فرصت دارد تا نامزد خود را معرفی کند.

وی افزود: با پرس وجوی که روست کریت و که دریمی که دریم اگاگی ریس ههههه

یکی از اعضای کمیته اجتماعی شورای اسلامی ایران در پاسخ به این سوال که آیا وزارت بازرگانی و صنعت برای انتصاب وزیر تعاون مهلتی دارد، گفت: باید مهلتی در نظر گرفته شود. چون دولت هنوز لایحه جدید و تکلیف و وضعیت وزارت کار را مشخص نکرده است.» اگر به این شکل بماند، وضعیت مناسب نیست و تقریباً مثل یک حالت ثبات و ثبات است. در وزارتخانه و در تمام شاخه های آن حرکتی وجود ندارد.

نماینده مردم اهواز در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اجتماعی تذکری در این زمینه داشته است، اظهار داشت: هم رئیس کمیسیون و هم برخی از اعضای کمیته اجتماعی مجلس تذکرات شفاهی دادند. و تذکرات در جلسات و پاسخ این است که در دست بررسی هستند گزینه ها هستند

در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت، حجت الله عبدالملکی با رای نمایندگان مجلس به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب شد. رفاه» منصوب كرد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا