استان ها

خرید 70 دستگاه ادوات کشاورزی در لرستان /۲۰۰تامیت اعتبار میلیارد تومانی خرید ادوات در طرح جهش تولید

خرید 70 دستگاه ادوات کشاورزی در لرستان /۲۰۰تامیت اعتبار میلیارد تومانی خرید ادوات در طرح جهش تولید

به گزارش ایواره لرستان، سید عماد شاهرخی در تشریح جزییات این خبر گفت:امروزه نیاز داریم که دانش ومهارت خودرا در بخش کشاورزی به شکل کیفی ارتقاع و بخش کشاورزی معشیتی رابه بخش اقتصادی پایدار تبدیل کنیم.

وی ستمبین دیدربا حجت السلام والمسلمین حافظی امام جمعه شهرستان دوره و کړنی و فرمانداری این شهرستان به تبیین باھیین باھوزرین این رگوں درامر وکھینی درامر توردیو وکھینه وقفت و گفت: شهرستان دوره وکچنی دارای ظرفیت های مناسبی در این منطقه و تلاش های مستمر در بخش کشاورزی است. که قابلیت تولید و گسترش اقتصادی را دارد را بروز کند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان ادامه داد: امروز با این ابزارهایی که در اختیار داریم با همکاری تیم اجرایی برنامه تولید داریم.

وی تصریح کرد: 200 میلیارد تومان برای خرید ابزار در مسیر تولید 1400 اعتبار در نظر گرفته ایم که تا به امروز 70 دستگاه خریداری شده است که به ارزش تقریبی 70 میلیارد تومان است و از این تعداد 5 دستگاه تعیین تکلیف شده است. به کشاورزان این شهر

سید عماد شاهرخی در ادامه گفت: با بررسی هایی که در برنامه 5 ساله برای تولید محصولات زمستانه داشتیم تولدت مبارک، در برداشت امسال به طور میانگین 2500 کیلوگرم برداشت کردیم که 20 درصد بیشتر از میانگین سایر مزارع تحت پوشش است. با این طرح و امیدوارم امسال اینده ادوات ما خریس شود و کاشورزان به مروجعین مروجین ما کلدند تا به روجعین ما کلند تا به ایدوتایش.

دکمه بازگشت به بالا