اجتماعی

خدمات روانشناسی جزو فعالیتهای اقتصادی نیست

خدمات روانشناسی جزو فعالیتهای اقتصادی نیست

ریاس ریاس انجرزین نیزام صوریکو و صورینگ گفت: ریاس ریاس نیزام پیزوکو کارک گفت: ریاس ریاس نیزم پیزوکو کارک گفت: ریاس ریاس نیزم پیزوکو و کارسینی فعالیت اقتصادی نیست اما جزء حوزه سلامت نیست و از کون اساسی کسب و کار نیست شود. بنابراین شامل فعالیت مقررات زدایی نمی شود.

به گزارش ایواره و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با شرکت در مناظره سر میز اقتصادی شبکه اول سیما ، گفت: سیاست کلی قانون مبتنی بر معنای ناظر است. بر اساس تنامنه 2بند ج مده 3 قنون ستیاشًهای كلی اصل 44 تعلیمی هوزاهای صلوات، آموزش، پژوهش و فرهنگ مشمول این قانون نمی باشد.

وی رضی داد: مشاوره و مشاوره روانشناسی یک خدمت عمومی است و طبق قانون اساسی تجارت، اصل روانشناسی و مشاوره تجارت نیست، بلکه بخشی از فعالیت های حوزه سلامت است. هر ساله شورای عالی بیمه سلامت مصوبه هیأت وزیران را تصویب می کند و هیأت وزیران نیز آن را تصویب و ابلاغ می کند.

وی رماد داد: پس مشکل سلامت روان با اینکه پیچیده است و برای هرکسی که ظرفیتش تایید شود مشکل است. مقام وازماز دربیه هم در آئین باره تازکراتی را دائهاند.
مجلس شوراي اسلامي نيز در مورد مجوز تصميم گرفت، البته در آينده آزمون صلاحيت حرفه اي را برگزار مي كنيم و به درب مجوز ملي متصل مي شويم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا