استان ها

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی خراسان و سازمان زمین کیشور به منظور همکاری، تبادل نظر و بهره مندی متقابل از خدمات، تخصص های علمی، پژوهشی و فنی در حوزه توسعه زمین شناسی و اکتشافات معدنی با سازمان توسعه اراضی و اکتشافات معدنی کیشور بین دانش ازاد اسلامی خراسان رضوی به دیصینی محسن مرادی ریس آیین دانش و علیرضا شهیدی ریس آیین ورزینزین به مدرت فیه سال شد.

بر اساس این تفاهم نامه، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کیشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان با اجرای طرح های تحقیقاتی – برنامه های مشترک، استفاده متقابل از توانمندی های علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر، استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی موافقت کردند. احزاب در راستای اجرای برنامه ها و پروژه ها.

تحقیق و پژوهش کاربردی در مورد پروژه های تحقیقاتی در حوزه معدن و زمین شناسی مورد نیاز سازمان با اولویت استفاده از تحقیقات اثربخش ادغام شده در شبکه های دانشگاه آزاد اسلامی (دانشگاه سمانه پایش)، ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت ها. پارک‌های علم و فناوری، مراکز و شرکت‌های نوآوری دانش‌بنیان دراشتای دراستای دراستای دراستای ازاد اسلامی

انتهای پیام/4078/4121/

دکمه بازگشت به بالا