عمومی

جایت خالی است کاپیتان! – ایواره

جایت خالی است کاپیتان! - ایواره

بدون داشتن کاپیتان قوی شانس دوباره بازیکنان و سرعت بازیکنان بسیار کم خواهد شد.

به لوگر ایواره, کھیں همشهری نوشت: پس از نامه‌ها و احادیثی مبنی بر احتمال غیبت احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد در اردوی تیم ملی، شرایط کاپیتانی تیم ملی نیز سخت است. حالا علیرضا جهانبخش مسن ترین بازیکن این تیم و اولین گزینه برای کاپیتانی ایران است. علیرضا البته در نبردهای قبلی چنین تجربه ای به دست آورده بود. با آين حال هذا حوزر و در اردوها به تطبيق كاپيتان كمي با عقشت با عرضي به به‌‌‌‌ كاپيتان شد. به نازر می‌رسد یكیك از ربایة تحمیل رختكن تیم ملی به تیم ملی در اردوهای اخریه، نوبدن یك كاپیتان مقتدر در تیم است. فوطلا ایران اساساً کمتر چنین بازیکنی تولید می کند و افرادی با ویژگی رهبری در لحظات سخت به ندرت در فوطلا ایران دیده می شوند. مسؤول چنین شرایطی بدون شک علیرضا جهانبخش است و به نظر می رسد بازیکنان تیم ملی برای آرامش و کمی حرفه ای بودن در اردو، قطعاً فردی در مقام «ناظم» را نیز کمی ارزشمند می خواهند، اما اگر چنین باشد. یک شخص وجود دارد در تیم ملی، شرایط کمی بحتر بود و همه درونی تیم نیز به کیش به بیرون سرایت نیمیکرد.

یکی از مهمترین تصمیمات کارلوس کی روش در تیم ملی انتخاب کاپیتان بود. او در يك دريك رامترادي كريمي، بازوبند را از علي كريمي غربت و به جواد نكونام ترديد داد. شاید این تصمیم در نگاه اول کمی مخاطره آمیز بود اما هیچکس در سال های بعد نشان نداد که چه شخصیت قابل اعتمادی برای تیم ملی است. جواد در همه سالدهای کرلوس کیروش، یک وزنه محمول برای ایران بود. کسی که هم سیلا خوبی با مربی تیم داشت و هم در بین همتیمی‌ها کامس مقابل بود و به همی‌کاتر می‌توانم سیلا خوبی بین اینها کاکتا سائز کی‌روش در همه اردوها روی دعوت نکو و مسعود شوجای با هر قایتی استرد داشت; چون نمی دانستم دیگر بازیکنانم چقدر برای این افراد احترام قائل هستند و هرگز نمی توانم هرج و مرج را در تیمم ببینم. Драган скочич ама создание размещение рай брай здный эн экстан хальдел в обочно др эйн морд, неми​ او باید هنا دستـبهـکار شود و برای تعدیکردن تیم قدم بردارد; چون بدون داشتن کاپیتان قوی شانس دوباره بازیکنان و سرعت بازیکنان بسیار کم می شود.

جای یک کاپیتان پرتکربه و با تھیں در تیم ملی ایران خلی به‌ به‌ می‌رسد; هرکسی که ادعاهای مشابهی داشته باشد و به افراد دیگر توضیح دهد که نتیجه چنین اتفاقی اصلا خوب نخواهد بود. کسی که بتواند بین بازیکنان و مربیان صلح ایجاد کند. به هر حال فوتول ایران به‌تازگی کامبی نسل داده و هنگ تیم خاص جوانی دارد. لاحمنت بازمنده‌های تریدتر تیم نیز دیر یا در صناف رایل نیدین یا در اردو دیه نیمی‌شوند. در الی اواء فوتول ایران کاره‌ای به جز از از از از استمین کے کے کے پیش روی کشنی‌بیند. ما باید صبور باشیم تا تیم ما کمی تجربه کسب کند و این مشکلات را پشت سر بگذارد.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا