عمومی

تفکیک وزارت بازرگانی و صنعت یک ضرورت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تفکیک وزارت بازرگانی و صنعت یک ضرورت است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین فاطمه محمد بیگی به مناسبت تجلیل از تولیدکنندگان برتر استان قزوین که به همت سازمان صنعت معدن و تجارت استان برگزار شد، گفت: естангия естадги курде в бажу. torma в компанияхааи как баша баходный torma в компанияхаи частом бах An An maйtim AZ из кишорон истанды гердендан.

نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در شورای اسلامی گفت: بر اساس نظرات ما و تاکید حوزه تولید، بی ثباتی اقتصادی، کمبود نقدینگی و تحریم های خارجی، عدم هماهنگی با سیستم بانکی، بیمه و مشکلات مالیاتی از مهمترین مشکلاتی است که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند.

این مقام مسئول با اشاره به تلاش شورای اسلامی شهر برای کاهش مشکلات حوزه تولید، تصریح کرد: قانون وضعیت تولید دانش قبل از نامگذاری سال جاری و تسهیل صدور پروانه کسب که قبلاً زمان زیادی را به خود اختصاص داده بود، ایجاد شد. از جمله فعالیت های شورا، تا آسیب کمتری به نکندینگی تودیدکندی وارد شود و بار ستر از روی دوش و تحمیل شود.

محمدبیگی خاطرنشان کرد: توجه به فعالیت اقتصاد کوچک در کشور ضروری است، در حالی که سهم این فعالیت در اقتصاد دنیا در کشور 30 ​​درصد است اما تنها 3 درصد از تولید است.

وی به موضوع جدایی صنعت و تجارت که اخیرا در مجلس مطرح شد اشاره کرد و گفت: بیش از 50 درصد نظرسنجی ها موافق این توافق هستند اما امروز در حوزه بازرگانی وجود دارد. بدون دلیل در کشورهای همسایه و کنترل نرخ تورم و تنظیم بازار وجود ندارد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان نظام بانکی چه مشکلی دارند و ما اعلام می کنیم که اگر با تولید از سوی بانک ها همکاری نکنند و فقط نقش بانک را ایفا کنند، اقتصاد کشور خواهد شد. اما امروز در حال حرکت هستیم و باید با مشوق ها و تخفیف های بانک اجازه رشد صنایع را بدهیم.

تعلیقات با سودهای کلان به نفع تویدین نیست

رجب رحمانی نماینده تاکستان نیز در این برنامه با اشاره به اینکه رشد واحدهای خصوصی و به طور کلی بخش خصوصی آنطور که انتظار می رفت اتفاق نیفتاد، خاطرنشان کرد: باید به بخش خصوصی فضای بیشتری داده شود زیرا تجربه به ما می گوید که هر . मुवाच तर बोधेयम.

نماینده مردم تاکستان در شورای اسلامی مطرح کرد: قانون برنامه پنج ساله هفتم به زودی در شورای اسلامی تصویب می شود، لذا از نظرات صنعتگران برای بازنگری این طرح به نفع صنعتگران و تولیدکنندگان استقبال می کنیم. .

وی به وام‌های بانکی و کودهای غرای انها کید کرد و گفت: تسهیلات با سودهای کلان به توردین نیست و به بانکی‌ها و کودهای غرائی بریا توردین می‌شود در آن مدرد برای توردین شود.

رحمانی در پایان گفت: ما در کنار صنعت گران هستیم و در عرصه رشد اقتصادی ایستاده ایم.

دکمه بازگشت به بالا