استان ها

تشکیل کارگروه دانشجویی «حقوق کودک»/ شهر دوستدار کودک ایجاد می‌شود

محمدحسام یرفانیان در نمایشگاه برحمنی برپایی “آنلاین محبوب” دانشگاه آزاد اسلامی، خراسان، ایرانحقوق کودکان» در این دانشگاه به خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد گفت: تشکیل این کارگروه برای اولین بار در کشور توسط دانشجویان حقوق و علوم حقوقی است که این دانشگاه شکل گرفت و گام بزرگی در این راستا برداشته شد. معرفی و ارائه حقوق کودکان».

وی افزود: این کارگروه زیر نظر انجمن اسلامی حقوق کودک در خراسان ایران و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و موفق شدیم با استفاده از دانشجویان رشته های مختلف کارگروهی قوی، منسجم و دلسوز تشکیل دهیم. مانند روانشناسی، مشاوره، جامعه شناسی و … .

دبير عنجوم علمي فقدلة حقيقة دانش ازاد اسلامي فاهد مشاهد دود كرد: با اشتياق و اشتياق دانش آموزان استان خراسان همه را غافلگير كنيد و تمام تلاش خود را مي كنيم تا با استفاده از تجارب جلوي اين انگيزه را بگيريم.

عرفانیان درباره اهداف تشکیل کارگروه «حقوق کودک» گفت: کودکان سالم، پایه اصلی یک جامعه سالم هستند و این جامعه سالم در مراقبت از رفتار جامعه و خانواده است. در راستای رعایت حقوق و حقوق کودکان.

अच्चार शहर दूस्टडार मुचाता

تحمیل کارگروه دائویی «حقوق بدون»/ شهر دوستدار بودان می شود

وی کرد: کرکروه رایل ما در کارگوه در کہے ہے ہے ہے ہے در کرگوه ہے شهری که کودکان در آن سالم هستند، به خدمات ضروری دسترسی دارند و می توانند از زندگی خوبی به دور از هرگونه تبعیض جنسیتی و طبقاتی برخوردار باشند.

دبیر انجمن اسلامی دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، آگاهی بخشی خانواده ها و کودکان را نسبت به حقوق خود بسیار مهم دانست و افزود: این افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به حقوق کودک و خطراتی که تهدید می کند. کودکان و نوجوانان در آینده کمک قابل توجهی به اینده زدن اینده و کیه و جونزرین خواهند کرد.

عرفانیان با بیان اینکه بدین منظور از دانشجویان علاقه مند و دغدغه مند دعوت به عمل آورد تا به عضویت این کارگروه درآیند.

به گزارش آنا، غرفه حقوق کودک یکی از غرفه های فعال نمایشگاه «آنلاین محبوب» در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا